Kollár označil sestričku, ktorá mu nedoniesla čaj za čiernu ovcu. Vysvetľuje aj návštevy (Video)

Po medializovaných informáciách o návštevách Borisa Kollára, kedy sa sťažovali sestričky v nemocnici na priateľky, ktoré ho navštevujú, prichádza šéf parlamentu s videom, kde situáciu objasňuje.

Kollár tvrdí, že návštevy, ktoré mal, boli kvôli tomu, aby odbremenili prácu sestričkám, pretože sa bolo treba o neho neustále starať. Umývať mu zuby či ísť s ním na toaletu. Preto sa dohodol s vedením nemocnice, že sa o neho budú starať jeho najbližší či jeho rodina. Kollár bol umiestnený v samostatnom trakte.

Kauza s čajom, ktorý odmietla sestrička Kollárovi urobiť, bola vraj preto, že sa našla v nemocnici čierna ovca. Predseda parlamentu sa všetkým ospravedlňuje a rozhodol sa ísť do domácej liečby.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353