Slovensko

Kollár tvrdí, že nosením rúšok sa nevytvára žiadny „oxid“: To sú nezmysly! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V nedeľnej relácii na TA3 hovoril predseda parlamentu a šéf strany Sme Rodina Boris Kollár aj o incidente v parlamente, kedy si skupinka poslancov aj s niektorými poslancami ĽSNS odmietli dať rúška. Tí protestovali aj proti dvojakému metru koalície, ktorej nevadí Igor Matovič, ktorý na svadbe so 150-timi hosťami rúško nemal.

„Nemám s tým problém, že by som si myslel hlúposti, že mi to rozleptá ja neviem čo a vytvára sa tam nejaký oxid neviem čoho. To sú nezmysly. To je rovnaká blbosť, ako celý ten chemtrails a ja neviem čo všetko možné…“ povedal Kollár v relácii.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!