Kollár si bráni Hollého, ktorý má výnimku od Mikasa: Tak odvolajme každého europoslanca!

V diskusnej relácii Na Telo v televízii Markíza položil divák otázku šéfovi parlamentu Borisovi Kollárovi, či by nebolo odvolanie vicepremiéra Štefana Holého gestom politickej kultúry. Okolo Holého nastal rozruch po tom, čo sa zistilo, že má výnimku od hlavného hygienika Mikasa a môže si za rodinou vycestovať do Anglicka bez testu a následnej karantény.

Kollár tvrdí, že len ak by porušil pracovnú disciplínu a takéto výnimky majú tisíce ľudí „tak potom musíme odvolať všetkých europoslancov“ tvrdí Kollár. Holého by teda neodvolal za to, že mal takúto vymoženosť a mohol si cestovať „slobodne“ za rodinou.

Šéf parlamentu však povedal aj to, že Holý mal jednorázovú výnimku, ktorá už neplatí „Už ju dávno nemá, lebo bola jednorazová. Takže ju raz použil a odvtedy ju nemá,“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353