Kollár priznal, že si písal s transsexuálom. Nechutná konverzácia bola vraj len sranda

Pred pár dňami unikla údajná konverzácia šéfa parlamentu s transsexuálom, ktorý má umelé prsia a plastiky. Kollár najprv nedal povolenie na publikovanie tejto konverzácie a následne údajnú konverzáciu uverejnil anonym na web www.kollarjeuchyl.com (pozor na stránke je obsah len pre dospelých starších ako 18 rokov)

V konverzácii nájdeme veľmi perverzný obsah medzi dvomi mužmi z toho jeden má byť dnes šéfom parlamentu a druhý je transsexuál, ktorý sa mení na ženu. Kollár v minulosti odsudzoval LGBIT ľudí, ale podla tejto konverzácie má veľmi blízko práve k takýmto osobám rovnakého pohlavia.

„Na internete mi vypisujú kadečo. Niektorí sa mi vyhrážajú, táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil srandu, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Je to súkromná komunikácia, nebudem sa za to ospravedlňovať, nebolo to určené verejnosti,“ uviedol Kollár pre Denník N.

Kollár však tvrdí, že si s transsexuálom písal ešte predtým, ako sa ujal funkcie.

Šéf hnutia však v minulosti útočil na LGBTI akcie: „Nesúhlasím s tým, a nemienim to v uliciach rešpektovať, ani nič podobné. Dúhový pochod! Tolerancia k tomuto? Nikdy! Oni patria do ústavu, a nie na ulicu! Vždy to boli úchyláci a nemali tú diagnózu nikdy vylúčiť,“ napísal napríklad na sociálnej sieti v roku 2017.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!