Slovensko

Kollár prirovnal nepodanie čaju a jedla nevládnemu v nemocnici k vražde. Najradšej by to ohlásil polícii

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda parlamentu Boris Kollár natočil ďalšie video k medializovanej téme s jeho skúsenosťou v nemocnici. Sestričky v tejto nemocnici sa sťažovali, že Kollár má ženské návštevy, ktoré sa k ním správali drzo a požadujú od nich veci, ktoré nie sú v ich náplni práci.

Kollár však tvrdil, že malo ísť o čierne ovce, ktoré mu nechceli doniesť čaj. Teraz predseda parlamentu nahral ďalšie video, v ktorom tvrdí, že takýchto čiernych oviec je v našom zdravotníctve viac.

Nenechalo ho chladným, že mu prišlo veľa správ, kde sa mu ľudia sťažovali na takéto „čierne ovce“ v zdravotníctve a rozhodol sa to riešiť. Vraj hneď ako to bude možné, pôjde na zdravotnícky výbor, aby to riešil. Kollár vo videu dokonca prirovnal to, že v nemocnici odmietnu nevládnemu podať čaj k vražde.

Pravdou však je, že aj toto video, ktoré Kollár nahral dostal viac „výsmešných“ reakcii, ako s ním súhlasilo ľudí. Ľudia v diskusii ani nechceli veriť, že opatrovať ho chodili dámy v rokoch.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme