Kollar Mazurekovi: Po Kotlebovom chrbte ste sa dostali do parlamentu a teraz ste ho podrazili! Berte si z neho radšej príklad

Predseda parlamentu a šéf strany Sme Rodina Boris Kollár sa v pléne Národnej rady pustil do odídenca Milana Mazureka. Ten začiatok roka opustil spolu s Uhríkom, Sujom či Ďuricom stranu Mariana Kotlebu.

Kollár odkázal Mazurekovi, že nebude reagovať na človeka, ktorý podrazil svojho vlastného predsedu (Kotlebu pozn. red.). „Pán Mazurek, na človeka, ktorý podrazí a zradí svojho vlastného predsedu, dostane sa po jeho chrbte do parlamentu a potom sa kajá na videu a ospravedlňuje, že vy ste iní, iní ako ĽSNS, iní ako Kotleba, tak na takého nebudem ani reagovať. Viete len osobne urážať, napádať a doporučil by som vás, keď chcete byť iný, berte si viac príklad z vášho pána predsedu, naozaj“ povedal Kollár na adresu Milana Mazureka.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353