Slovensko

Kollár: Ľudia môžu protestovať, nikto ich netrestá. Nie? A toto je čo?! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Na Slovensku máme núdzový stav a je zakázane vychádzanie a už vôbec nie sú dovolené protesty či demonštrácie. Ľudia sú už ale tak nahnevaní a v úzkych, že im takýto zákaz vôbec neprekáža. Dôkazom toho boli aj obrovské demonštrácie v hlavnom meste, kde vystúpil Marian Kotleba a tisíce ľudí tlieskali jeho prejavom v decembri minulého roka.

Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré ukazuje najprv šéfa parlamentu Borisa Kollára, ktorý tvrdí, že aj keď máme núdzový stav, tak ľudia protestujú každý víkend pred Úradom vlády alebo pred parlamentom a nikto ich nenáhaňa, neperzekuje či netrestá.

Hneď na to je ale pridané video z protestu, ktorý sa konal 24.2.2021 práve pred parlamentom a malú skupinu ľudí tam okamžite obkľúčili policajti v prevahe. Autor vide sa pýta, kde Kollár žije, ale určite nie na Slovensku.