Kollár: Ľudia môžu protestovať, nikto ich netrestá. Nie? A toto je čo?! (Video)

Na Slovensku máme núdzový stav a je zakázane vychádzanie a už vôbec nie sú dovolené protesty či demonštrácie. Ľudia sú už ale tak nahnevaní a v úzkych, že im takýto zákaz vôbec neprekáža. Dôkazom toho boli aj obrovské demonštrácie v hlavnom meste, kde vystúpil Marian Kotleba a tisíce ľudí tlieskali jeho prejavom v decembri minulého roka.

Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré ukazuje najprv šéfa parlamentu Borisa Kollára, ktorý tvrdí, že aj keď máme núdzový stav, tak ľudia protestujú každý víkend pred Úradom vlády alebo pred parlamentom a nikto ich nenáhaňa, neperzekuje či netrestá.

Hneď na to je ale pridané video z protestu, ktorý sa konal 24.2.2021 práve pred parlamentom a malú skupinu ľudí tam okamžite obkľúčili policajti v prevahe. Autor vide sa pýta, kde Kollár žije, ale určite nie na Slovensku.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353