Kollár bojovník za zdravé hodnoty?! Keby toto videl Matteo Salvini, asi by ťa k sebe neprijal! (Video)

Boris Kollár sa pripojil do spolku politických strán, ktorú vedie minister vnútra Matteo Salvini. Salvini sa prezentuje ako tvrdý bojovník za zdravé a konzervatívne hodnoty.

Keby však videl Salvini, čo označil jeho nový politický partner Boris Kollár za pekné, asi by s tým nebol úplne spokojný. Kollárovi sa totiž páči kontroverzná žena, ktorá si hovorí Alex Wortex a na verejnosti ako sama prezradila portálu Topky.sk, rada ukazuje bobra a je to pre ňu v pohode.

Táto kreatúra, ako ju nazývajú, sa rada ukazuje nahá a prezentuje sa svojím ochlpením v podpazuší a ženských partiách. Na svojom instagrame pridáva rôzne príbehy, kde naznačuje sexuálny styk nechutnými spôsobmi.

Jednoducho, keby toto video Matteo Salvini, Borisa Kollára by určite neprijal do svojej skupiny za zdravé hodnoty pre Európske krajiny.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *