Politika

Kollár a jeho slniečkar Sajfa

Boris Kollár vo svojom najnovšom videoblogu kritizuje médiá, že nie vždy pravdivo informujú, veľakrát nám veci zamlčujú alebo ako on hovorí, ich ohnú. Hovorí, že ľudia by sa mali rozhodovať podla faktov a nakoniec sa pustí do vládnej strany SNS, kde kritizuje, že na jednej strane je Andrej Danko, ktorý sa tvári ako priateľ Ruska, a na strane druhej je Dankov podpredseda Anton Hrnko, ktorý na zasadnutí NATO v Kanade, kde sa diskutovalo o hrozbe Ruska, ani nepípol.

Ak chce však hovoriť Boris Kollár o faktoch a nezamlčovať pravdu, mal by sa najprv pozrieť na seba. To on je majiteľom veľkého média (Fun Rádio), ktoré šíri liberálnu propagandu na čele s prozápadne orientovaným moderátorom Matejom „Sajfom“ Cifrom, ktorý sa netají svojimi sympatiami k rôznym liberálnym živlom.

zdroj: instagram.com/sajfa

Sajfa sa netají svojimi sympatiami k liberálnym podporovateľom a na svojom instagramovom účte sleduje stránku ZOMRI, ktorá je známa svojou slniečkarskou ideológiou.

Takisto má Sajfa veľmi dobré vzťahy s mladými osobnosťami, ktoré vedia manipulovať mládež cez sociálne siete. Jednou z nich je najväčší Slovenský youtuber známy ako GogomanTv, ktorý ma tiež dobré vzťahy s prezidentom Andrejom Kiskom.

Sajfa a youtuber Gogo
Gogo a Andrej Kiska

Ak je Boris Kollár naozaj taký, ako tvrdí, prečo vo svojom vlastnom rádiu nezačne šíriť pravdu, o ktorú tak bojuje? Prečo zamestnáva ľudí, ktorí idú presne opačným smerom, akým sa on prezentuje a na aký láka svojich voličov?

Boris Kollár teda neznie veľmi presvedčivo a nenahráva tomu ani fakt, že pred parlamentnými voľbami v roku 2016 ,dostal obrovské finančné prostriedky od úradu vlády.


Po analýze ziskov spoločností Borisa Kollára z roku 2014 je možno konštatovať, že drvivá väčšina jeho spoločností je v strate, alebo preukazuje minimálny zisk. Podľa Centrálneho registra zmlúv totiž spoločnosť Borisa Kollára FUN MEDIA GROUP a.s. dostala za rok 2015 na štátnych zákazkách takmer 2 mil. EUR! Čo predstavuje 1/3 všetkých tržieb v porovnaní s rokom 2014. 


Tieto zákazky sú primárne na propagáciu a propagandu SMERu pred voľbami financovanej cez eurofondy! Poslednú takúto zmluvu podpísal šéf úradu vlády a Ficova pravá ruka Igor Federič (27mička na kandidátke SMERu) 4. decembra za sumu 300 000 EUR !

Väčšina peňazí, ktoré SMER takto nalial do Kollára asi ani nebudú zdanené, keďže Boris Kollár pri tržbách v miliónoch platí dane vo výške pár tisíc eur! V roku 2014 štát dal FUN MEDIA GROUP a.s. skoro 600 tis. na zákazkách a za to dostal na dani 3 551 EUR! 

zdroje:

http://www.idemvolit.sk 

http://magat.blog.pravda.sk/2016/01/10/preco-fico-financuje-borisa-kollara/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *