Kolíková rieši so sudcami, prečo ešte nebol súd s Kotlebom. ĽSNS na ňu podala trestné oznámenie: Nás nezastrašíte! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kolíková rieši so sudcami, prečo ešte nebol súd s Kotlebom. ĽSNS na ňu podala trestné oznámenie: Nás nezastrašíte!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotlebovci podávajú na ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú trestné oznámenie pre podozrenie z ovplyvňovania nezávislostí súdu.

Kotlebovocom sa nepáči, že Kolíková osobne rieši a “chce sa rozprávať” s predsedom najvyššieho súdu aj s predsedom súdnej rady. Podľa nich nie je v poriadku, aby sa nominantka strany Za Ľudí a teda vládnej strany, stretávala so sudcami, ktorí majú riešiť súdny proces s Marianom Kotlebom za odovzdávanie finančnej pomoci chudobným rodinám v hodnote 1488€.

Podľa poslanca ĽSNS Rastislava Schlosára sa ministerka Kolíkova na tlačovej konferencii, kde hovorila o tom, že sa chce rozprávať so sudcami vo veci Kotlebových šekov priznala, že hrubo zasahuje do nezávislosti súdu. Podľa Schlosára sa táto vláda neštíti v prenasledovaní opozičných politikov.

Podľa Mariana Kotlebu sa ukázala ministerka Kolíkova v tom, že jej záleží na tom, aby bola jeho Ľudová strana Naše Slovensko, a on ako osoba zlikvidovaný “…pretože zistili, že napriek tomu, že dali obrovské peniaze do rozdelenia našej strany, napriek tomu sa im nepodarilo našu stranu umlčať, zastrašiť, nepodarilo sa im nás kúpiť…” povedal Kotleba s tým, že stále pokračuje on a jeho strana v boji za lepší život na Slovensku.

Šéf ĽSNS odkázal Kolíkovej, že jej tlaky na súdy a na jeho stranu im nezabránia v tom, aby naďalej bojovali na slobodu na Slovensku.

One Reply to “Kolíková rieši so sudcami, prečo ešte nebol súd s Kotlebom. ĽSNS na ňu podala trestné oznámenie: Nás nezastrašíte!”

  1. Prečo ste vy, harpie z mimovládok také odpudzujúce? Také nedorobené, nepodarené, kúpitelné špinavým sorosovým bezcenným dolárom?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *