Kolíková: Ak nebudeme mať núdzový stav, tak necháme ľudí napospas osudu

Dnes bude parlament rokovať o núdzovom stave, ktorý ešte 5.februára predĺžila vláda do 19.marca. Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková ešte počas rokovania vlády uviedla, že ak nebudeme mať núdzový stav, tak necháme ľudí napospas osudu.

„Ak to mám povedať v jednej vete. Asi by som to povedala takto. Ak nebudeme mať núdzový stav, tak necháme ľudí napospas osudu.“ povedala Kolíková s tým, že vláda by stratila mandát na to, aby mohla zavádzať opatrenia, ktoré považuje za dôležité na predchádzanie šírenia pandémie.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353