Kočner sa rozhodol na súde hovoriť o Nicholsonovej: "Veľmi sa na to teším!" dodal. - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kočner sa rozhodol na súde hovoriť o Nicholsonovej: “Veľmi sa na to teším!” dodal.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Z tohto teda liberálka nebude mať radosť! Lucia Nicholsonová využíva meno Marian Kočner práve na svoj politický kapitál, teraz sa však karta obracia a obžalovaný Kočner na súde povedal, že chce hovoriť práve o nej a dodal, že sa na to veľmi teší.

Strana Richarda Sulíka, SaS, má k Marianovi Kočnerovi naozaj blízko, veď to bol práve Sulík, ktorý s ním bol na raňajkách, kde riešili voľbu generálneho prokurátora, či lustrovanie svojich stranických kolegov.

Teraz sa však ukazuje, že Sulík nebol jediný, kto mal s Kočnerom blízky vzťah. Kočner na súde vyhlásil, že chce zverejniť nejaké informácie o súčasnej europoslankyni Lucii Ďuriš Nicholsonovej.

Na súde Kočner povedal, že má možnosť sledovať politické relácie a nepáči sa mu, ako sa o ňom vyjadrujú niektorí politici.

Naposledy sledoval debatu NA TELO v TV Markíza, kde sa o ňom Nicholsonová vyjadrovala nie v príliš pozitívnom tóne.

Kočner následne povedal, že o Nicholsonovej bude v tejto súdnej sieni ešte reč. „Veľmi sa na to teším,“ dodal.

Kočner už v minulosti ozrejmil verejnosti, že sa s Nicholsonovou stretol. Vyjadroval sa ku kauze SaSanka a reagoval na Nicholsonovú, ktorá vtedy nazvala Kočnera kreatúrou. On na margo toho vtedy uviedol:

„Keď ste pred štyrmi rokmi, sedeli so mnou v parku, na lavičke, na jednej akcii a družne sme sa asi 2 hodiny spolu rozprávali o všeličom možnom a v zásade sme si celkom rozumeli vo svojich názoroch. Pani Nicholsonová, vtedy som sa vám nezdal ako kreatúra? Až dnes, keď zachraňujete svojho predsedu, som kreatúra ?“

V článku nižšie si môžete vypočuť Mariana Kočnera, ako hovorí o ich stretnutí s Nicholsonovou:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *