Politika

Klus tvrdí, že ľudia, ktorí volia ĽSNS, by nemali mať volebné právo (Video)

V jednom staršom videu z roku 2017 sa poslanec za SaS a politológ vyjadril aj na tému voličov Ľudovej strany Naše Slovensko. Ako veľký zástanca demokracie a slobody, kedže pán Klus je zo silnej liberálnej strany, si však aj tak myslí, že ľudia, ktorí volia ĽSNS, by nemali mať volebné právo.

Podobné praktiky však fungovali v totalitných režimoch a teda je zvláštne, že ich hlása práve človek, ktorý sa tvári ako liberál. Takéto vyjadrenia však pripomínajú skôr fašizmus, proti ktorému vraj oni bojujú, ale sami ho praktizujú. Pretože ešte sme nepočuli z úst Mariana Kotlebu alebo strany ĽSNS, že by chceli niekomu odopierať volebné právo.

8 Replies to “Klus tvrdí, že ľudia, ktorí volia ĽSNS, by nemali mať volebné právo (Video)

  1. „Santa Klus“, ty nám nemáš čo rozkazovať, koho máme voliť, či nevoliť ! … To je podľa teba sloboda a demokracia, keď chceš zobrať ľuďom právo voliť, ak sa nezhodujú s tvojimi pokrútenými a zvrátenými neoliberálnymi názormi ?! … Podľa vás by nemali mať volebné právo ani dôchodci… To sa teda už ozaj idete pos.ať zo strachu, že to pri voľbách nedáte… Všetci vaši nevoliči – vaša nočná mora ?!

  2. Každý politický subjekt pred voľbami zverejní svoj politický program.Ako sa s ním občania stotožnia,takou mierou,že získa aj početnosť preferencii .Dôveryhodnosť bude rozhodujúca.Takéto starosti s vyradením si Kluis môže robiť iba doma s rozbitým „pisoárom“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *