Politika

Klus má prosbu pre generálnu prokuratúru, aby pripravila žalobu na ĽSNS ešte raz a poriadne

Poslanec za stranu Sloboda a solidarita Martin Klus dnes v relácii Sobotné dialógy vyzval prokuratúru k vytvoreniu novej žaloby na Ľudovú stranu Naše Slovensko.

„Tu možno taká moja prosba na generálnu prokuratúru, aby sme si prestali odkazovať, že kto je viac na vine za to, čo sa stalo, ale teda urobme, bezprostredne potom ako Najvyšší súd vydá svoje rozhodnutie písomne, urobme k tomuto, podľa možností, naozaj dokonalú žalobu a potom prosím hlavne Najvyšší súd, aby ju nenechal dva roky ležať,“ povedal Klus v Sobotných dialógoch.

Klus vníma rozsudok Najvyššieho súdu ako dočasný. „Treba pripraviť žalobu ešte raz, treba ju pripraviť poriadne a ja verím, že to dopadne inak,“ vyzval. 

zdroj

3 Replies to “Klus má prosbu pre generálnu prokuratúru, aby pripravila žalobu na ĽSNS ešte raz a poriadne

  1. Ja by som poprosil psychiatricku kliniku, ci by nepripravila jednu cimru pre tohto darmozracskeho idiota, prisateho na statnom cecku a zijuceho aj z mojich dani. Ako slusne zijuci obcan odmietam zivit takychto parazitickych psychopatov.

  2. Soros prvý krát málo zaplatil, tak to odflákli. Sorosov Poklus to teraz dostane na starosť aj s gučou dolárov. Nikomu ale nevadí, že fašista Soros a jeho otroci zavádzajú totalitu a každého, čo je proti nej likvidujú. Soros mal vždy len trojbodovú agendu: 1. vojnové štvanie na svetovú vojnu proti Rusku a Číne, 2. podpora islamizácie Sorosovými muslimskými bojovníkmi, ktorých sem vozia jeho lode, 3. podpora anarchie cez nadpráva LGBT a beztrestnosť asociálov.

  3. A kedy obvinia a uveznia tohto slizkého hada.Toto je už len figúrka.Ulízaný slizký hnus.Čo ani Slovák nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *