Kiskovi povedali Rómovia, kde dobili brutálne hasiča, že nikdy nemali problémy - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kiskovi povedali Rómovia, kde dobili brutálne hasiča, že nikdy nemali problémy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po Michalovi Trubanovi sa rozhodol navštíviť problémové obce aj Andrej Kiska a obaja sa začínajú zaujímať o tému, ktorú rieši Marian Kotleba už celé roky.

Kiska prišiel do obce Važec, kde brutálne zbili osadníci hasiča a jeho rodinu. Bývalá hlava štátu diskutovala s osadníkmi a tí mu povedali, že tu nikdy nemali problémy.

Keď bol však Kotleba pred pár dňami vo Važci, obyvatelia tvrdili niečo iné a jeden z obecných poslancov povedal, že ľudia sa boja kritizovať túto menšinu.

Andrej Kiska je známy svojou humánnou politikou. Dôkazom toho bolo aj vyjadrenie v nedávnom rozhovore, kedy povedal, že Slovensko musí ukázať, aký je moderný štát a prijať aspoň zopár tisícok migrantov z Afriky.

Ja mám tú rétoriku inú. Ja hovorím, že euro je podľa mňa fantastické, že pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí,” vyhlásil Kiska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *