Kiska v českej TV: "SMER sa chystá ďalej vládnuť a spojí sa aj s Fašistami! Harabin je obrovský extrém!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kiska v českej TV: “SMER sa chystá ďalej vládnuť a spojí sa aj s Fašistami! Harabin je obrovský extrém!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dosluhujúci prezident Andrej Kiska sa pre českú televíziu ČT24 vyjadril k jeho novej strane a rozložil to na tri základné body.

Kiska tvrdí, že vládna strana SMER sa začala spájať s fašistami a hovorí aj o Štefanovi Harabinovi, ktorý podla neho zakladá politickú stranu. Harabina označil za ďalší extrém.

Podla Kisku SMER bude chcieť za každú cenu vládnuť a spojí sa aj s fašistami, ktorými myslí poslancov strany ĽSNS. Prezident tvrdí, že je to veľmi alarmujúci stav pre našu spoločnosť.

Druhý bod podla Kisku je, že ľudia po dlhej dobe vládnutia strany Róberta Fica sú znechutení a nemajú už koho voliť a práve preto dáva svoju ponuku práve Andrej Kiska. Kiska tvrdí, že všetci, ktorí chcú zastaviť Smer a Fašistov sa musia spojiť a vymenúval všetko opozičné a ultraliberálne strany na Slovensko a zdôraznila aj Kiska projekt.

Na konci svojho vyjadrenia Kiska ešte spomenie Harabina, ktorý je podla neho obrovský extrémista a hovorí o jeho náklonnosti k Ficovi, ktorého na pamätnej fotografii bozkáva.

Posledný bod prečo zakladá stranu je pre Kisku, že sa podla prieskumu zaradil na prvé miesto ako najdôveryhodnejší politik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *