Kiska sa chváli plným priestorom v teplúčku, no na Kotlebu ľudia vydržia stáť v mrazoch - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kiska sa chváli plným priestorom v teplúčku, no na Kotlebu ľudia vydržia stáť v mrazoch

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Andrej Kiska je mediálny miláčik, na ktorého v našich médiách nebudete počuť zlého slova. Ak áno, tak len malú kritiku, ktorú hneď vyjasnia, aby to nebolo celé až tak do očí bijúce. Naopak na Mariana Kotlebu počúvame celé roky len vymyslené útoky a klamstvá.

A to nie je všetko! Nie len že médiá útočia na ĽSNS, ale dokonca aj verejné či súkromné inštitúcie rušia prenajaté priestory tejto strane. O veľkej cenzúre ani nehovoriac. A výsledok? Kiska sa pochváli “plnou” Žilinou v maličkých vyhriatych priestoroch s občerstvením a Marian Kotleba? Na toho stoja stovky ľudí aj pod holým nebom v mrazoch. Prečo? Nech si každý odpovie sám.

Na zhromaždení Andrej Kisku sme napočítali cca 50 ľudí.

Tu sme vybrali posledné stretnutia s občanmi strany ĽSNS, kde museli ľudia stáť v mrazoch, kedže kotlebovcom zakázali si prenajať priestory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *