Politika

Kiska: „Ak bude hroziť vláda Smeru s Kotlebom, urobíme v uliciach ďalšiu revolúciu!“

Kiska sa dlhodobo vyhradzuje voči Mariánovi Kotlebovi a ĽSNS, v posledných voľbách do VÚC bol iniciátorom spájania všetkých síl proti Kotlebovi v prospech jeho priateľa Jána Luntera. Kiska tiež po voľbách v roku 2016 odmietol v paláci o zostavovaní vlády rokovať so stranou ĽSNS.

Teraz vyhlásil, že ak sa bude chcieť vládny Smer spojiť s Kotlebom, tak to radšej urobí ďalší prevrat. Povedal, že so Smerom nebude vládnuť aj keby bol predsedom Peter Pellegrini. V Denníku N sa ho spýtali, či by so Smerom nešiel aj keby hrozila koalícia Smer-SD a ĽSNS. “Tak to radšej urobíme ďalšiu revolúciu na uliciach. To teda nie.”

9 Replies to “Kiska: „Ak bude hroziť vláda Smeru s Kotlebom, urobíme v uliciach ďalšiu revolúciu!“

  1. Však je to jasné a bolo jasné. Kiska a jeho kumpani. A pridali sa ku nemu skorúmpovani a nenazrati politici. Ktorí chcú ozobracit ešte viac spoločnosť ako je teraz. Zmanipulovali hercov niektorích a spoločnosť ktorá nesleduje nič len Kisku. Sú ľudia ktorí nesleduju politiku ani ich nezaujíma. Ale keď je Kiska, Truban, Sulik, Matovic, Hlina, Beblavy tak to sledujú.preco? Lebo nerozumejú realite a nemajú radi Slovensko ale emigrantov. Smola.

 1. Nerešpektovanie vôle ľudu v demokratických voľbách je také pekné fašistické….o fašizme tu tliacha tento zločinec a spol ale sami používajú fašistické praktiky!!!…pokiaľ im nebude vyhovovať výsledky volieb tak budú robiť revolúciu a polícia im tom bude ochotne asistovať.

 2. Keď Kiska chce urobiť revolúciu, tak zrejme majdan za výdatnej finančnej pomoci G.Soroša… Tento mocichtiví podvodník nemá čo hľadať v politike !!! … Žiaľ, už sa zapísalo do histórie Slovenska, že ľudia si zvolili za prezidenta šmejda, ktorý okiadzal ľudí o peniaze – Quatro podvodníka, kšeftára s pozemkami a zbraňami, … a ktorý nazýva Slovensko mafiánsky štát…
  Sa čudujem, že ho ľudia ešte vôbec chcú voliť po tých všetkých kauzách… !

 3. Podnecovanie na prevrat v štáte, ako je to možné, o čo mu ide, nech ide robiť prevrat do afriky. Tam ho už dobre poznajú.
  Veď oni majú pracovať pre ľudí a snažiť sa nájsť kompromis, aby mohli spolu niečo pre vlasť užitočné urobiť. Nech to robia strany, ktoré budú mať najväčšiu podporu.
  To je príklad úžerníkov, danovych podvodnikov a kokainovych priekupníkov, ako rozbiť krajinu, tak, že, keď nebude ako oni chcú, tak spravíme prevrat.
  Odsúdenia hodný tento výrok.

 4. Keď povie otvorené že nemieni rešpektovať voľbu ľudí a chce urobiť prevrat tak by ho mali zavrieť aspoň za toto keď už nie za tie zlodejín čo mu boli aj na súde dokázané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *