adplus-dvertising

Kedysi úspešná krajina sa mení na odpad Európy: Švédsko ma obrovskú nezamestnanosť vďaka migrantom

Napriek neustálym sľubom švédskeho predsedu vlády Stefana Löfvena, že zníži obrovskú nezamestnanosť v krajine, ktorú spôsobili obrovské masy migrantov sú domáci Švédi stále viac znepokojení.

Podľa najnovších údajov Eurostatu sa škandinávska krajina v súčasnosti mení na krajinu s najväčšou nezamestnanosťou v Európe, ktorá je v súčasnosti na 24. mieste z 28 členských štátov v rebríčku a tieto hrozivé čísla vďaka liberálnej politike otvorených hraníc pre migrantov neustále stúpajú.

V roku 2013 si švédsky premiér stanovil cieľ, že Švédsko bude krajina s najnižšou nezamestnanosťou v celej Európe do roku 2020. Dnes už vďaka veľkému počtu migrantov, ktorí odmietajú pracovať a nevedia pracovať, nemá šancu tieto ciele naplniť.

Aj štatistiky jasne ukazujú, že najviac nezamestnaných tvoria práve migranti z Afriky a Blízkeho východu.

Realita teda ukazuje, že to, čo nám tvrdili liberálni politici, o potrebe migrantov, ktorí zachránia našu ekonomiku, je úplný nezmysel. Migranti odmietajú pracovať a dokonca vďaka ním stúpa miera násilia a kriminality, čo ešte viac ničí spoločenský život a ekonomiku. Liberáli teda opäť nemali pravdu a doplácajú na to bežní ľudia. Otvorené hranice nie je cesta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.