Zo sveta

Kde sú protestujúci? Pýta sa Trump a ukazuje video, kde černoch mláti bieleho muža (Video)

V utorok zdieľal americký prezident Donald Trump na Twitteri zábery čierneho muža, ktorý bije bieleho zamestnanca v obchode s odevmi Macy, a potom sa spýtal, prečo ľudia neprotestujú?

„Čo sa tu deje? Kde sú protestujúci? Bol tento muž zatknutý? „Trump napísal pri zdieľaní videa Matta Walsh.

Krátke video ukazuje, ako silný černoch fyzicky útočí na slabšieho bieleho muža, ktorý má byť zamestnancom obchodu, ktorý sa nachádza v nákupnom centre Genessee Valley Center v Flint Townhip.

Podľa The Daily Mail je útočníkom 22 ročný muž, ktorý zaútočil kvôli tomu, že ho predavač po telefóne nazval ne***om. Brat útočníka povedal, že jeho brat, ktorý napadol predavača nemal inú možnosť v tejto dobe a bol to inštinkt.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *