Kapacita na kandidátke ĽSNS! Bývalý viceguvernér Národnej banky Slovenska vysvetľuje, prečo kandiduje

Opakované výsledky prieskumov preferencii politických strán ukazujú, že nálady slovenských voličov sa v porovnaní s predchádzajúcimi parlamentnými voľbami z roku 2016 výrazne zmenili. V meniacej sa politickej situácii, kde postupne Kotleba rastie a Smer padá, nastala doposiaľ nevídaná situáciu. Ku Kotlebovcom sa začali vo veľkom pridávať aj vzdelaní a úspešní ľudia. Na kandidátke Kotlebovej ĽSNS do parlamentných volieb sa tak nakoniec pod číslom 65 objaví aj bývalý viceguvernér Národnej banky Slovenska a šéf Matice slovenskej Ing. Marián Tkáč Ph.D.

Tak toto zrejme nikto nečakal.  Po zverejnení kandidátnych listín politických strán sa ukázalo, že za Kotlebovcov bude v najbližších parlamentných voľbách kandidovať  aj bývalý viceguvernér Národnej banky a šéf Matice Tkáč.

„Za celý svoj život som nazbieral veľa skúseností a preto som sa rozhodoval kandidovať vo februárových voľbách na spoločnej kandidátke Kotlebovci- Ľudová strana Naše Slovensko ako člen predsedníctva KDŽP pod čislom 65. Podarilo sa nám na základe úcty k našim dejinám a na základe vedomostí o všetkých plusoch aj mínusoch našich dejín spojiť päť národnokresťanských strán. Voľte teda čislo 24…Budem pripravený hovoriť pravdu o našej minulosti, budem pripravený poukazovať na hrozby ktoré hrozia Európe i Slovensku a budem robiť všetko pre slovenský národ.“ sľubuje vo svojom zverejnenom videu na Youtube Marián Tkáč.

VIDEO: Prečo kandidujem? Marián Tkáč č. 65.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *