Slovensko

Kapacita na kandidátke ĽSNS! Bývalý viceguvernér Národnej banky Slovenska vysvetľuje, prečo kandiduje

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Opakované výsledky prieskumov preferencii politických strán ukazujú, že nálady slovenských voličov sa v porovnaní s predchádzajúcimi parlamentnými voľbami z roku 2016 výrazne zmenili. V meniacej sa politickej situácii, kde postupne Kotleba rastie a Smer padá, nastala doposiaľ nevídaná situáciu. Ku Kotlebovcom sa začali vo veľkom pridávať aj vzdelaní a úspešní ľudia. Na kandidátke Kotlebovej ĽSNS do parlamentných volieb sa tak nakoniec pod číslom 65 objaví aj bývalý viceguvernér Národnej banky Slovenska a šéf Matice slovenskej Ing. Marián Tkáč Ph.D.

Tak toto zrejme nikto nečakal.  Po zverejnení kandidátnych listín politických strán sa ukázalo, že za Kotlebovcov bude v najbližších parlamentných voľbách kandidovať  aj bývalý viceguvernér Národnej banky a šéf Matice Tkáč.

„Za celý svoj život som nazbieral veľa skúseností a preto som sa rozhodoval kandidovať vo februárových voľbách na spoločnej kandidátke Kotlebovci- Ľudová strana Naše Slovensko ako člen predsedníctva KDŽP pod čislom 65. Podarilo sa nám na základe úcty k našim dejinám a na základe vedomostí o všetkých plusoch aj mínusoch našich dejín spojiť päť národnokresťanských strán. Voľte teda čislo 24…Budem pripravený hovoriť pravdu o našej minulosti, budem pripravený poukazovať na hrozby ktoré hrozia Európe i Slovensku a budem robiť všetko pre slovenský národ.“ sľubuje vo svojom zverejnenom videu na Youtube Marián Tkáč.

VIDEO: Prečo kandidujem? Marián Tkáč č. 65.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *