Politika

Kandidátka Progresívcov sa totálne strápnila! Ani nevie, koľko strán má ich program a čo tam je

Neoliberáli z Progresívneho Slovenska sa radi hrdia tým, aký majú skvelý program, ktorý však v sebe skrýva veľa neštandardných vecí, ktoré keď vyplávajú na povrch, ľudia sa chytajú za hlavy.

Kandidátka PS Anna Dojčanová na svojej stránke zverejnila video, kde hovorí o slobode. V diskusii pod videom sa jej opýtal jeden z diskutujúcich, či vie o tom, že chcú zriadiť takzvané „ministerstvo pravdy“. Myslel tým „Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie“, ktoré chcú zriadiť progresívci a toto centrum bude kontrolovať dezinformácie a podla všetkého určovať, čo je a čo nie je pravda.

Keď kandidátku Dojčanovú na toto upozornil diskutér a informoval ju, že tieto informácie majú na strane 148 až 152, kandidátka progresívcov ho vysmiala, že ich program toľko strán ani nemá.

„Vy si myslíte, že vám niekto na to naletí? Ten program toľko strán nemá a ani nemal. A robili ho inteligentní ľudia, takže takú hlúposť by tam nedali.“ píše kandidátka Progresívneho Slovenska.

Dojčanová sa ale totálne strápnila a asi ani nečítala program svojej strany, pretože ten má ďaleko viac ako len 152 strán. Posledná strana programu má číslo 242.

5 Replies to “Kandidátka Progresívcov sa totálne strápnila! Ani nevie, koľko strán má ich program a čo tam je

  1. Oni ani nevedia za co v skutocnosti kandiduju…pekne reci o slobode ale v skutocnosti v reale pravy opak…to su ti inteligentni a vzdelani liberali, nevie precitat ani program svojej strany za ktoru kandiduje, tym ukazuje aka je len babka a v narodnej rade bude na nic, bude len na dvihanie ruky ako jej povedia…. my konzervativci nastastie citame a nenechame sa oklamat.

  2. Liberáli sú naši nezodpovední bratia a sestry. Preto liberálov nebudeme voliť, aby sme nielen nás, ale aj ich ochránili proti zlu a ich nevedomosti.

  3. V skutocnosti, program bod zlomu zverejneny na internete ma 124 stran – progresivnespolu.sk/perch/resources/program-bod-zlomu-digital.pdf

  4. Bože to čo za kandidátov stavia tá úbohá opozícia? Hli_na hlupák nevie desatoro a tato tu nepozná program vlastnej strany? To vážne? Hlupaňa!!! Bože a toto chcete voliť!!! Sa konečne zamyslite nad sebou!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *