Slovensko

Kandidátka Progresívcov sa totálne strápnila! Ani nevie, koľko strán má ich program a čo tam je

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberáli z Progresívneho Slovenska sa radi hrdia tým, aký majú skvelý program, ktorý však v sebe skrýva veľa neštandardných vecí, ktoré keď vyplávajú na povrch, ľudia sa chytajú za hlavy.

Kandidátka PS Anna Dojčanová na svojej stránke zverejnila video, kde hovorí o slobode. V diskusii pod videom sa jej opýtal jeden z diskutujúcich, či vie o tom, že chcú zriadiť takzvané „ministerstvo pravdy“. Myslel tým „Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie“, ktoré chcú zriadiť progresívci a toto centrum bude kontrolovať dezinformácie a podla všetkého určovať, čo je a čo nie je pravda.

Keď kandidátku Dojčanovú na toto upozornil diskutér a informoval ju, že tieto informácie majú na strane 148 až 152, kandidátka progresívcov ho vysmiala, že ich program toľko strán ani nemá.

„Vy si myslíte, že vám niekto na to naletí? Ten program toľko strán nemá a ani nemal. A robili ho inteligentní ľudia, takže takú hlúposť by tam nedali.“ píše kandidátka Progresívneho Slovenska.

Dojčanová sa ale totálne strápnila a asi ani nečítala program svojej strany, pretože ten má ďaleko viac ako len 152 strán. Posledná strana programu má číslo 242.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *