Kandidátka Progresívcov sa totálne strápnila! Ani nevie, koľko strán má ich program a čo tam je

Neoliberáli z Progresívneho Slovenska sa radi hrdia tým, aký majú skvelý program, ktorý však v sebe skrýva veľa neštandardných vecí, ktoré keď vyplávajú na povrch, ľudia sa chytajú za hlavy.

Kandidátka PS Anna Dojčanová na svojej stránke zverejnila video, kde hovorí o slobode. V diskusii pod videom sa jej opýtal jeden z diskutujúcich, či vie o tom, že chcú zriadiť takzvané “ministerstvo pravdy”. Myslel tým “Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie”, ktoré chcú zriadiť progresívci a toto centrum bude kontrolovať dezinformácie a podla všetkého určovať, čo je a čo nie je pravda.

Keď kandidátku Dojčanovú na toto upozornil diskutér a informoval ju, že tieto informácie majú na strane 148 až 152, kandidátka progresívcov ho vysmiala, že ich program toľko strán ani nemá.

“Vy si myslíte, že vám niekto na to naletí? Ten program toľko strán nemá a ani nemal. A robili ho inteligentní ľudia, takže takú hlúposť by tam nedali.” píše kandidátka Progresívneho Slovenska.

Dojčanová sa ale totálne strápnila a asi ani nečítala program svojej strany, pretože ten má ďaleko viac ako len 152 strán. Posledná strana programu má číslo 242.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *