Slovensko

Kandidátka ĽSNS, ktorá čelila sexuálnemu škandálu ponúkla svoj mandát: „Objavili sme skutočné hodnoty“

„Dovoľte nám reagovať na diskreditačnú kampaň založenú na účelovom zneužití súkromných intímnych fotografií z našej mladosti,“ začína vyjadrenie manželov Mikovčákovcov k zverejneným fotografiám z minulosti.

V deň volieb do NR SR boli účelovo zverejnené informácie o sexuálnom živote dvoch, dnes už bývalých členoch ĽS Naše Slovensko. Takého informácie samozrejme vyvolali vlnu odporu voči takémuto správaniu. Dnes sme do redakcie dostali aj vyjadrenie dotknutých manželov, ktoré zverejňujeme v plnom znení:

Dobrý deň,

dovoľte nám reagovať na diskreditačnú kampaň založenú na účelovom zneužití súkromných intímnych fotografií z našej mladosti. Celú aféru vnímame ako jasnú pomstu za to, že sme išli do konfliktu so sudcom Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici JUDr. Pulmanom, ktorý je náš sused, a s ktorým sme mali tesne pred voľbami medializovaný spor ohľadom bilbordu ĽS Naše Slovensko, ktorý sme vyvesili na balkóne nášho bytu na bytovke vo Zvolene.

Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny, a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom. Uvedomujeme si však, že chyby urobené z mladíckej nerozvážnosti už vymazať nedokážeme, aj keby sme si to dnes veľmi priali.

Zdôrazňujem, že som neskonale šťastný, že sa mi spolu s mojou manželkou podarilo zbaviť sa homosexuálneho prekliatia. Avšak vzhľadom na osobnú skúsenosť považujem za mimoriadne dôležité neustále upozorňovať na zhubný vplyv LGBT a gender ideológie v spoločnosti. Áno, je to pravda – ľudia posadnutí démonom homosexuality sa navzájom podporujú, chránia, ťahajú do vysokých funkcií v exekutíve, kultúre aj biznise, a upevňujú svoj vplyv.

Práve táto naša osobná skúsenosť nás viedla k podpore ĽS Naše Slovensko, ako jedinej politickej strane, ktorá úplne otvorene bojuje proti zhubnému vplyvu LGBT propagandy. Boli sme odhodlaní spraviť všetko preto, aby mladí ľudia neboli vystavovaní tomu peklu, ktorým sme si sami prešli.

Keďže sami vnímame, ako účelovo sú zneužívané tieto súkromné fotografie, zverejňované dnes s cieľom zdiskreditovať nás, rozhodli sme sa v záujme ochrany našej rodiny a našej malej dcérky, ale aj v záujme ochrany dobrého mena ĽS Naše Slovensko, dobrovoľne odísť z verejného života.

Ja, Ján Mikovčák, som sa preto včera, 2. marca 2020, dobrovoľne vzdal funkcie krajského predsedu, ako aj členstva v ĽS Naše Slovensko.

Ja, Danica Mikovčáková, zvolená kandidátka do NR SR za ĽS Naše Slovensko, som preto dnes, 3. marca, ponúkla svoj mandát poslankyne NR SR pánovi predsedovi Marianovi Kotlebovi na ďalšie rozhodnutie.

Naďalej budeme podporovať ĽS Naše Slovensko v jej boji za tradičné hodnoty, pretože len v nich je zmysel života.

Týmto vás, vážení novinári, zároveň prosíme o zverejnenie celej našej životnej výpovede, a to bez akéhokoľvek zásahu do jej obsahu. Zároveň vás žiadame o rešpektovanie nášho súkromia. Viac sa k tejto kauze vyjadrovať nebudeme.

Zároveň týmto oznamujeme, že v predmetnej veci podávame trestné oznámenie, pretože občania SR majú právo vedieť, kto ohrozuje ich právo na súkromie na internete.

Vo Zvolene, dňa 3. marca 2020. Ján Mikovčák, Mgr. Danica Mikovčáková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *