Kandidát Progresívneho Slovenska je pripravený električkou rozohnať extrémistov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kandidát Progresívneho Slovenska je pripravený električkou rozohnať extrémistov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dominik Hatiar, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu za neoliberálnu stranu Progresívne Slovensko sa na svojom instagramovom profile pochválil videom (príbehom), kde sedí v električke a je pripravený rozohnať extrémistov.

Progresívec sa pustil do kotlebovcov: „V Európskej Únii, nikto nezomiera kvôli vojne!“ Asi zabudol na teroristické útoky

Hatiar je známy svojimi videami, kde si svoju kampaň stavia na kritizovaní Ľudovej strany Naše Slovensko a veľkým obdivom Európskej Únie. Za svoje vzory má Andreja Kisku, francúzskeho prezidenta Macrona a iných predstaviteľov liberálneho spektra.

Je zaujímavé, akým spôsobom chcú práve liberáli, ktorí by mali do spoločnosti vznášať mier a toleranciu, bojovať proti svojím oponentom. Za posledný týždeň sme videli len vulgárne protesty, kde hádzali jedlo do ľudí (za ktoré by chudobné deti dali čokoľvek), zohavenie historickej pamiatky a teraz chcú svojich oponentov rozohnať električkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *