Kandidát Progresívneho Slovenska je pripravený električkou rozohnať extrémistov

Dominik Hatiar, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu za neoliberálnu stranu Progresívne Slovensko sa na svojom instagramovom profile pochválil videom (príbehom), kde sedí v električke a je pripravený rozohnať extrémistov.

Progresívec sa pustil do kotlebovcov: „V Európskej Únii, nikto nezomiera kvôli vojne!“ Asi zabudol na teroristické útoky

Hatiar je známy svojimi videami, kde si svoju kampaň stavia na kritizovaní Ľudovej strany Naše Slovensko a veľkým obdivom Európskej Únie. Za svoje vzory má Andreja Kisku, francúzskeho prezidenta Macrona a iných predstaviteľov liberálneho spektra.

Je zaujímavé, akým spôsobom chcú práve liberáli, ktorí by mali do spoločnosti vznášať mier a toleranciu, bojovať proti svojím oponentom. Za posledný týždeň sme videli len vulgárne protesty, kde hádzali jedlo do ľudí (za ktoré by chudobné deti dali čokoľvek), zohavenie historickej pamiatky a teraz chcú svojich oponentov rozohnať električkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353