Zo sveta

Kanadská novinárka: „Rodiny, ktoré chcú mať veľa detí treba zahanbiť! Musíme prijímať migrantov“

Kanadská televízia Canadian Broadcasting Corporation (CBC) publikovala názor, že Kanaďania s veľkými rodinami by sa mali hanbiť a krajina by mala viac prijímať migrantov.

Autorka článku Kristen Pyszczyk z Toronta tvrdí, že mať dieťa nie je osobná voľba, ale voľba, ktorá má vplyv na každého, kto obýva túto planétu. Reagovala na verejnú diskusiu o mediálno známej rodine Gainesových, ktorí nedávno ohlásili príchod svojho piateho dieťaťa.

Hlavnou témou jej článku je názor, že ľudia zo Západu by nemali mať deti, pretože je to zlé pre životné prostredie. A podľa nej na tomto názore závisí „prežitie nášho druhu“.

Kanadská novinárka tvrdí, že rodiny s veľa deťmi treba zahanbiť a len tak zabránime, aby mali aj ostatní ľudia veľa detí: „Hanba je mocná zbraň pre zmenu správania!“ tvrdí.

One Reply to “Kanadská novinárka: „Rodiny, ktoré chcú mať veľa detí treba zahanbiť! Musíme prijímať migrantov“”

  1. V Knihe Genesis – v Starom Zákone Biblie – odznel ten známy príkaz: „…Choďte a množte sa !…“
    Teda toto je správne a má zaručiť prežitie druhu – aby sa rodili ďalšie a ďalšie generácie !
    V tejto Knihe Genesis sa tiež píše o „zachovaní čistoty pôvodu“…
    Je zrejmé, že to majú liberáli v hlavách popletené a doslova prekrúcajú Božie Zákony…
    Pozrime sa do minulosti: Staroveké spoločenstvá, v ktorých sa začali naplno prejavovať liberálne tendencie – homosexuáli, lesby, pedofili,… – zanikli pre nefunkčnosť (lebo muž s mužom, žena so ženou nemôžu mať deti) alebo boli zničené ako hriešne, padlé… viď. Sodoma-Gomora, Babylón,…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *