Kanadská lekárka odporúča sex len v rúškach, bez bozkávania a najlepšie len sám so sebou - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Kanadská lekárka odporúča sex len v rúškach, bez bozkávania a najlepšie len sám so sebou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kanadská lekárka radí ľuďom v intímnej oblasti života. Milenci by podla nej mali počas sexu preskočiť bozkávanie a počas styku mať nasadené rúška, aby tak znížili riziko prenosu vírusu Covid – 19.

Doktorka Theresa Tamová, ktorá je ústrednou lekárkou Kanady, stanovila „základné“ pravidlá pre sex v dnešnej dobe. Tie sú podľa nej tým najlepším spôsobom, ako ochrániť seba a partnera pred koronavírusom.

“Sexuálne zdravie je dôležitou súčasťou celkového zdravia človeka. Avšak sex v čase pandémie Covid-19 môže byť kompikovaný, a to najmä pre tých, ktorí nemajú svojho partnera doma, či ich partner je rizikový pre nakazenie koronavírusom.” uvádza lekárka.

Lekárka tvrdí, že najnovšie poznatky ukazujú, že je len malá šanca nakaziť sa koronavírusom prostredníctvom telových tekutín – spermiami či vaginálnym výtokom. Avšak sexuálne aktivity s novým partnerom môžu zvýšiť riziko nákazy, najmä cez „blízky kontakt, ako je bozkávanie.“

„Ak sa rozhodnete mať fyzický kontakt s niekým, kto s vami nežije v domácnosti alebo s niekým mimo vašej kontaktnej „bubliny“, urobte kroky, ktorými toto riziko môžete redukovať“, píše Tamová.

Navrhuje preto, aby sa partneri nebozkávali, vyhli sa kontaktu tváre na tvár a pri sexe použili rúško, ktorým si zakryjú nos aj ústa.

„Mali by ste sa tiež vyhnúť alkoholu či iným substanciám, aby ste spolu s partnerom boli schopní podniknúť tieto bezpečné kroky“.

Ďalej doktorka odporúča sex, ktorý je podla nej najbezpečnejší. “Najnižšie riziko nákazy Covidom-19 je, keď budete mať sex bez partnera, len sám so sebou.”

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!