Komentáre

Kampaň proti Kotlebovi vrcholí! Strach z jeho popularity je tak veľký, že povolali hercov a spevákov!

Tak veľmi sa boja, že Kotleba obsadí Európsky parlament a bude tam nahlas kritizovať úniu, ktorá Slovensku nieje až tak prospešná, ako sa tvári, že použili známe osobnosti, aby dohovorili v emotívnom videjku ľudom.

Vo videu, ktoré vydal projekt Mladí proti Fašizmu, nám niekoľko hercov a umelcov, chce dohovoriť a vyvrátiť fakty, že Európska únia, nie je zlá a musíme zastaviť extrémizmus.

Poďme si spolu rozobrať, čo hovoria títo neoliberálni umelci.

Táňa Pauhofóva: „Tvrdia, že Európska únia nám škodí!“

No milá Táňa, áno, škodí nám! Naša ekonomika, ktorá otvorila trh, týmto trpí. Naši ľudia pracujú v zahraničných fabrikách, ktoré sú postavené za naše peniaze, na našej úrodnej pôjde. Pracujú tu za minimálne mzdy a všetko čo vyrobia tieto fabriky, vyvezú aj s kapitálom, ktorý následne zdania vo svojej krajine a tak podporujú svoju krajinu a nie tú našu. Dokonca aj uznávaný francúzsky ekonóm Thomas Piketty, uviedol, že pre krajiny akými sú Slovensko či Česko, je EÚ nevýhodná a sme čistými platcami.

Ján Koleník: „Snažia sa nás presvedčiť, že sme pod tlakom diktátu z Bruselu“

Janko, ako to Ty máš rád, a ty nesleduješ vyjadrenia v Bruseli? Kvóty nám chceli nadiktovať, ale zistili, že to by už bolo priveľa. Ale diktujú ďalej. Taký šéf Európskej Komisie, ten alkoholik Juncker minule povedal pre poľské noviny, že jemu je jedno, ako dopadnú voľby, on nedovolí eurokritikom obsadiť vyššie pozície a vraj má na to ako šéf komisie páky. To sa ti nezdá ako diktovanie?

Strapo: „Nahovárajú nám, že západ, sem pretláča zvrátené hodnoty!“

Raper Strapo, ktorý vo svojich videách škrieka, že Kotleba je starý nácek, do tejto partičky zapadol úžasne. Strapo? Takže podporovanie LGBT hodnôt, podpora homosexuálnych manželstiev, dúhové pochody, ktoré EÚ podporuje, kde sa chlapi oblečú do spodnej ženskej bielizne a pripnú si na čelá róbertkov je v poriadku? To nieje zvrátené? Tak podla teba asi nieje…

Lujza Garajová Schrameková: „Nenechajme si vziať Európu ľuďmi, ktorí o ňu nemajú záujem.“

Milá Lujza, práve naopak, majú o Európu až príliš veľký záujem, ale keď vidia, ako dopadla západná Európa, kde každý rok umierajú nevinní ľudia pri teroristických útokoch moslimských migrantov, tak musia niečo urobiť a to priamo v Bruseli. Voliči Kotlebu vedia, že Slovensko sa neodtrhne a neodpláva preč. Vždy budeme súčasťou Európy, ale treba ju zmeniť. A zmení sa k lepšiemu. Veľa národných kandidátov vyhrá tieto voľby aj z krajín ako je Francúzsko, Taliansko či Nemecko a títo politici majú rovnaké zmýšľanie ako Marian Kotleba.

Je jasné, že neoliberálni fašisti sa boja a tak opäť využijú umelcov, hercov a spevákov, aby zahrali na srdiečka ľudom a znechutili voľbu Kotlebu. Ale keď ste takí bojovníci za demokraciu a slobodu, prečo nenecháte nech sa ľudia rozhodnú sami vo voľbách? Prečo kydáte neoprávnene špinu na niekoho, kto len hovorí pravdu, ktorú sa dnes už boja ľudia povedať?

22 Replies to “Kampaň proti Kotlebovi vrcholí! Strach z jeho popularity je tak veľký, že povolali hercov a spevákov!

 1. Buzeranti,alkoholici,dementi,retardéri že vraj herci 😀 kokoty bez talentu to boli, sú aj budú. Obriganá hnojnia nebola prínosom,nie je a nikdy nebude.Je to nacistický spolok retardovaných hovien.

 2. Herci ? Nevidím jedného … Neviem koľko im dali za toto čo vytvorili ale nech si idú kúpiť kávičku a koláčik do kaviarne na svojom novom piatom autíčku a nech sa neserú do volieb prasce ! Niekto kto vobec nevidí trápenie občanov tu ide vykladať takéto sračky hamba ! Zapredané hovadá.

 3. tymto hercom treba poslat domov utecencov aby im znasilnili zeny, dcery a dobili manzelov a snad si uvedomia ake hodnoty nam sem posiela zapad ! to su fakt este taki blbi a veria amerike? jedine kotleba!

 4. Za prachy a výhody nakecajú čokoľvek.Len sa strápňujú a keby to bolo za socializmu,kecali by niečo o nerozbornom priateľstve so ZSSR a nikdy inak.Peniaze nesmrdia,ale charaktery áno.

 5. Strapo je npočúvateľný pre niekoho nad 15 rokov, Koleník je teplý nie? Tak je to jasné. A Lujza v tých standupoch ukázala svoju pravú tvár. O Táni som si však namýšlal čosi iné…sklamala ma

 6. Dvaja buzeranti,Lujza,Jano poštár a spol,no to je jasné.Debility.No prekvapil ma Bárta a Šoko,o nich som si nemyslel že sú tiež predajné štetky.Na stráž priatelia a ideme voliť 🙂

 7. Nedávno s tým mladým proti fašizmu bol rozhovor. Začal v 15. tich rokoch, teraz má 17 rokov a zdá sa, že že vie natáčať profesionálne videoklipy, najať si profesionálnych hercov. Má super koniček. To asi nefinancuje z roznášky letákov, že?

 8. Vymeniť cele vednie EÚ A VŠETKYCH POSLANCOV do EU a potom bude dobre.Opadne strach z migrácii a zaplavenie Europy teroristami.Tiež nedať sa vydierať hlavne malé členske štáty EU.Nevoliť doterajších poslancov do EU,ktorý doteraz Slovensku nepomohli ani máčný mak.Vyprášiť ich do zabudnutia zapredancov a zradcov .

 9. ░░░░░░░░░░░░░░░▄▀▄░░░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░▄▀░░░▀▄░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀█░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀▄░░░░░░░░░
  ░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀░░░▀▄░░░░░░░
  ░░░░░░░█▀▄░░░░▀█░▄▀░░░░░░░▀▄░░░░░
  ░░░▄▀▄░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░░░
  ░▄▀░░░▀▄░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░
  ░█▀▄░░░░▀▄░█▀░░░░░░░▀█░▀▄░▀▄░▄▀█░
  ░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░▀▄░█░▄▀░
  ░░░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░▀█▀░░░
  ░░░░░▀▄░▀▄░▄▀░▄▀░█▀░░░░▄▀█░░░░░░░
  ░░░░░░░▀▄░█░▄▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
  ░░░░░░░░░▀█▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░█▀▄░▄▀░▄▀░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░▀▄░█░▄▀░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░░░▀█▀░░░░░░░░░░░░░░░

 10. ░░░░░░░░░░░░░░░▄▀▄░░░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░▄▀░░░▀▄░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀█░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀▄░░░░░░░░░
  ░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀░░░▀▄░░░░░░░
  ░░░░░░░█▀▄░░░░▀█░▄▀░░░░░░░▀▄░░░░░
  ░░░▄▀▄░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░░░
  ░▄▀░░░▀▄░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░
  ░█▀▄░░░░▀▄░█▀░░░░░░░▀█░▀▄░▀▄░▄▀█░
  ░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░▀▄░█░▄▀░
  ░░░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░▀█▀░░░
  ░░░░░▀▄░▀▄░▄▀░▄▀░█▀░░░░▄▀█░░░░░░░
  ░░░░░░░▀▄░█░▄▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
  ░░░░░░░░░▀█▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░█▀▄░▄▀░▄▀░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░▀▄░█░▄▀░░░░░░░░░░░░░
  ░░░░░░░░░░░░░░░▀█▀░░░░░░░░░░░░░░░

 11. Az to zapacha hanba herci zapredanci. Co chcete radit ludom tie vase bludy. Ludia sami dokazu rozoznat biele od cierneho aj bez vasich trapnych rad. Slovensko bolo vzdy v Europe, ale nie v takej ako ju chce mat ozraty Juncker a jemu podobny. A kto sa vlastne prosperuje z eurofondoch?
  Kolko rodin na SK dostalo nejaku financnu pomoc z eurofondov? Tie sluzia len tym co maju moc na to aby rozkradali. A co Vas tak Kotleba pali v zadku? Treba konecne urobit poriadok ak uz aj tak nie je neskoro.
  Chujovinami ho stale obvinujete z fasizmu z pouzivania nejakych cisiel. Tak potom vsade pri uctovnictve kde sa tie cisla uzivaju musia byt podla vas fasisti. Pozrite sa do zrkadla sami na seba kto je vlastne fasista. Budte radi ze vas ludia zivia za tie vase herecke dristy a radsej sa im za to podakujte a rady si nechajte pre seba.

 12. Ti nešťastníci ,čo si o sebe myslia,že sú herci…,mi pripadajú ako komunistickí aktivisti…,ktori propagovali zakladanie jednotných roľníckych druzstiev….,asi to musia robiť,,aby sa dostali do nejakých tých bezduchych seriálov čím sučastna kvazy kultúra kŕmi našich televíznych divákov…,sú úbohí ……,za prachy sú schopní zaprieť aj svoju matku ..a čo takto nechať sa slobodne a demokratický rozhodnúť ľudí ,,nech si zvolia koho ľudia chcú..,vy nie ste ti jediní s patentom na rozum…

 13. Ľudia boží, tak čo s tym? Chceme voliť Kotlebovcov, ale ak je to tak ako všade čítam o ožranovi ,,Junákovi “ – že nevymenuje národovcov ,ale že tam dá svojich, tak je možné, že Kotlebovci sa do EP nedostanú aj napriek tomu že budú mať mandát od občanov SR? Alebo ako to je? Minule sme sa vysr…li na volby do EP, ale teraz nám to ozaj nie je jedno! Prosím o vysvetlenie.

  1. Juncker rozhoduje o tom, koho menuje za eurokomisára, čo je vlastne podstatné, pretože eurokomisia má obrovské právomoci. Treba si prečítať ten uvedneý link. Vo voľbách volíme poslancov Najvyššieho sovietu EU, vlády členov navrhujú kandidátov na eurokomisára, tí su nevolení občanmi. Aké demokratické, že?

 14. Dostal som sa presne po tuto cast “ No milá Táňa, áno, škodí nám! Naša ekonomika, ktorá otvorila trh, týmto trpí. Naši ľudia pracujú v zahraničných fabrikách,“ ..
  ani na zaciatku ani na konci clanku som nenasiel „tvorcu“ tohto clanku. Rad by som sa snim porozpraval. Bez EU by sme boli na tom ako vychodna Ukrajina…

  1. Juncker rozhoduje o tom, koho menuje za eurokomisára, čo je vlastne podstatné, pretože eurokomisia má obrovské právomoci. Treba si prečítať ten uvedneý link. Vo voľbách volíme poslancov Najvyššieho sovietu EU, vlády členov navrhujú kandidátov na eurokomisára, tí su nevolení občanmi. Aké demokratické, že?

 15. Samozrejme Kotlebova strana si to kazi s tymi dlazobnymi kockami, tetovaniami, cislami. Aj keby to bolo nechcene (prilis velka nahoda) tak uz len kvoli tomu aby sa nemala opozicia coho chytat tak tam pridajte 1e z vlastneho aby to nebolo 88 ale 89. Inak som Kotlebu volil a bolo to prvy krat co som isiel volit a presvedcila ma prave ta strasna antikampan a samozrejme aj to ze nejake cisla su v porovnani s rozkradanim absolutne nic. Kotleba, Uhrik atd sa vyjadruju velmi normalne a nerasisticky (rovnaky meter pre kazdeho nieje rasizmus). Preto vravim nedavajte opozicii sancu utocit. Ak to aj mate v hlavach nechajte si to pre seba. Volil som kvoli nazorom a rodina tiez. Vravi sa ze volici Kotlebu su rasisti, holohlave bezmozgy. Na to kolko % volilo Kotlebu tak tolko % nackov v uliciach nevidim. Ja mam vlasy a rasista urcite niesom 🙂 Rasisti, fasisti, nackovia nech sa nad sebou zamyslia 🙂 Volte rozumom, nenechajte tlak okolia zmenit vas nazor.

 16. Herci,idú rozprávať,ako sa žije na Slovensku,od kedy sme vstúpili do EÚ…Hanba..čo sme pre Slovensko získali,nič…Všetky produktívne továrne sa zrušili,ako ZVL,SLOVENA,MARTINSKÉ STROJÁRNE,ŽELIEZIARSKÉ ZÁVODY V KOŠICIACH,DRUŽSTVÁ,MAKYTA,TATRASVIT,a pod.podniky rad radom krachovali a ich budovy dodnes chátrajú..Máme krásne pamiatky,tie tiež dnes chátrajú,na nič nie sú peniaze…No a herci,veď Ty sa v Smotanke,vystavujú jeden pred druhým v drahých tisícových róbach,hodinkách,topánkach,majú,najdrahšie autá a nie jedno ani nie dva,drahé domy vily,tsk ptečo by boli proti EÚ.Tsú oni,ale na druhej strane máme,bezdomovcov,hlavne rodiny, s malými deťmi,na pokraji chudoby a toto podporuje EÚ?drogystoch,bezdomovcov,starých ľudí…dôchodcov,ktorí si nemajú za čo kúpiť lieky,nemôžu vyžiť anie ešte platiť nájom HANBA a pcháme sa tam,kde sme na posledných miestach,vzarábani…tak to je jasné,ľahký život hercov na Slovensku,ale obyčajný robotník v EÚ…ŽIVORÍ…len toľko…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *