Kampaň proti Kotlebovi vrcholí! Strach z jeho popularity je tak veľký, že povolali hercov a spevákov! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Kampaň proti Kotlebovi vrcholí! Strach z jeho popularity je tak veľký, že povolali hercov a spevákov!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tak veľmi sa boja, že Kotleba obsadí Európsky parlament a bude tam nahlas kritizovať úniu, ktorá Slovensku nieje až tak prospešná, ako sa tvári, že použili známe osobnosti, aby dohovorili v emotívnom videjku ľudom.

Vo videu, ktoré vydal projekt Mladí proti Fašizmu, nám niekoľko hercov a umelcov, chce dohovoriť a vyvrátiť fakty, že Európska únia, nie je zlá a musíme zastaviť extrémizmus.

Poďme si spolu rozobrať, čo hovoria títo neoliberálni umelci.

Táňa Pauhofóva: „Tvrdia, že Európska únia nám škodí!“

No milá Táňa, áno, škodí nám! Naša ekonomika, ktorá otvorila trh, týmto trpí. Naši ľudia pracujú v zahraničných fabrikách, ktoré sú postavené za naše peniaze, na našej úrodnej pôjde. Pracujú tu za minimálne mzdy a všetko čo vyrobia tieto fabriky, vyvezú aj s kapitálom, ktorý následne zdania vo svojej krajine a tak podporujú svoju krajinu a nie tú našu. Dokonca aj uznávaný francúzsky ekonóm Thomas Piketty, uviedol, že pre krajiny akými sú Slovensko či Česko, je EÚ nevýhodná a sme čistými platcami.

Ján Koleník: „Snažia sa nás presvedčiť, že sme pod tlakom diktátu z Bruselu“

Janko, ako to Ty máš rád, a ty nesleduješ vyjadrenia v Bruseli? Kvóty nám chceli nadiktovať, ale zistili, že to by už bolo priveľa. Ale diktujú ďalej. Taký šéf Európskej Komisie, ten alkoholik Juncker minule povedal pre poľské noviny, že jemu je jedno, ako dopadnú voľby, on nedovolí eurokritikom obsadiť vyššie pozície a vraj má na to ako šéf komisie páky. To sa ti nezdá ako diktovanie?

Strapo: „Nahovárajú nám, že západ, sem pretláča zvrátené hodnoty!“

Raper Strapo, ktorý vo svojich videách škrieka, že Kotleba je starý nácek, do tejto partičky zapadol úžasne. Strapo? Takže podporovanie LGBT hodnôt, podpora homosexuálnych manželstiev, dúhové pochody, ktoré EÚ podporuje, kde sa chlapi oblečú do spodnej ženskej bielizne a pripnú si na čelá róbertkov je v poriadku? To nieje zvrátené? Tak podla teba asi nieje…

Lujza Garajová Schrameková: „Nenechajme si vziať Európu ľuďmi, ktorí o ňu nemajú záujem.“

Milá Lujza, práve naopak, majú o Európu až príliš veľký záujem, ale keď vidia, ako dopadla západná Európa, kde každý rok umierajú nevinní ľudia pri teroristických útokoch moslimských migrantov, tak musia niečo urobiť a to priamo v Bruseli. Voliči Kotlebu vedia, že Slovensko sa neodtrhne a neodpláva preč. Vždy budeme súčasťou Európy, ale treba ju zmeniť. A zmení sa k lepšiemu. Veľa národných kandidátov vyhrá tieto voľby aj z krajín ako je Francúzsko, Taliansko či Nemecko a títo politici majú rovnaké zmýšľanie ako Marian Kotleba.

Je jasné, že neoliberálni fašisti sa boja a tak opäť využijú umelcov, hercov a spevákov, aby zahrali na srdiečka ľudom a znechutili voľbu Kotlebu. Ale keď ste takí bojovníci za demokraciu a slobodu, prečo nenecháte nech sa ľudia rozhodnú sami vo voľbách? Prečo kydáte neoprávnene špinu na niekoho, kto len hovorí pravdu, ktorú sa dnes už boja ľudia povedať?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *