Kamionisti sa pobili s policajtmi! Brutálne rany teleskopom na vianočné sviatky (Video)

Zaseknutí vodiči v Anglicku už strácajú nervy a svoje rodiny väčšina z nich nestihla vidieť na Vianoce. Aby sa dostali z krajiny, museli najprv dlhé hodiny čakať a urobiť si test na Covid. Niektorí na protest zablokovali verejné cesty v Anglicku.

Niektorí vodiči strávili vo svojich kamiónoch až štyri dni a už skrátka stratili trpezlivosť. Jeden muž protestoval tým spôsobom, že si ľahol pred kamión. Ďalší na znak protestu začali trúbiť.

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde anglická polícia zasahuje proti nahnevaným vodičom. O čo však išlo špecifikovať nemôžeme.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353