Jedna dobrá správa na dnes: Šašo konečne odchádza - MAGAZÍN 1
Slovensko

Jedna dobrá správa na dnes: Šašo konečne odchádza

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Volili sme ho ako menšie zlo, lebo sme sa báli, že vyhrá Fico a Slovensko ovládne SMERácka mafia. A prišiel on. Zamilovaný do Ameriky a schopný povedať čokoľvek, čo rozbúcha srdiečka amerických mimovládok.

Prezident, ak ho tak môžeme nazvať, ktorý tvrdil, že je prezidentom všetkých, len zabudol, že odmietol pozvať demokraticky zvolenú stranu na povolebné rokovania. Tento milovník NATO, dokonca odmietol pozvanie prezidenta Ruskej Federácie Vladimíra Putina a jeho slizké naučené vzdychanie vo videách už začalo vadiť naozaj každému. Asi aj preto, už vedel, že sa znovu kandidovať neoplatí.

Potom prišli prehraté súdy, kde sa zistilo, že pán Andrej je vlastne taký klasický podvodník, sem tam ukráti dane a občas získa nelegálne dáky ten pozemok. Aby to zachránil, pozval do paláca kozu. A tam už asi všetkým bolo jasné, o čo tu ide a čo sme mali za prezidenta celé tie roky.

A takto Andrej vzdychal ešte viac, afektoval a tak nasilu sa pretvaroval, až nakoniec prešlo päť rokov a dnes je ten deň, kedy konečne posledný krát, bude prezidentom Slovenskej republiky.

Ale máme vyhraté? Čo príde po ňom? To uvidíme po dnešnej polnoci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *