Je vonku video, kde je vidieť, ako zasiahli 15 ročného chlapca na proteste

Video zraneného 15-ročného chlapca z utorkového protivládneho protestu v Bratislave obletelo celé Slovensko.

Prvé verzia tvrdili. že mladík nebol súčasťou protestu a len „šiel okolo“. Tieto verzie vyvrátili videá a fotografie, kde sa mladík pred Úradom vlády zdržiaval v blízkosti pri zábranách. Mladík však nebol agresívny a nič nerobil. Bol skôr v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Polícia však informovala, že skupiny agresívnych protestujúcich do nich hádzali fľaše či pyrotechniku. Treba ale dodať, že z celého protestu to bola malá skupinka ľudí a v počte okolo 15 až 20 tisíc ľudí sa tam nachádzali slušní ľudia, ktorí pokojne protestovali.

Polícia pred Úradom vlády použila označovacie projektily, ktoré zafarbujú odev a policajti si tak označujú najagresívnejších ľudí v dave. Tieto projektily však vedia aj ublížiť, čo sme mohli vidieť na chlapcovi, ktorému tiekla krv z hlavy a zábery boli len pre silné povahy.

Teraz máme video, kde je vidieť, ako bol mladý chlapec priamo zasiahnutý do zadnej časti hlavy.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353