„Je to bitka za miliardy ľudí.“ Otec Djokoviča predniesol silný prejav - MAGAZÍN 1
Zo sveta

„Je to bitka za miliardy ľudí.“ Otec Djokoviča predniesol silný prejav

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Otec Novaka Djokoviča vyhlásil, že bol obetným baránkom a „ukrižovaný“ v prebiehajúcom spore o zdravotnú výnimku covid-19 v Austrálii.

“Novak a jeho tím podali rovnaké dokumenty ako 25 ďalších tenistov (ktorí dostali výnimku) a nemali žiadne problémy, len Novak.

Chceli ho ponížiť. Mohli povedať ‚nechoď, Novak’ a bolo by to v poriadku. Ale nie, chceli ho ponížiť a stále ho držia vo väzení.

Nie je vo väzbe, je vo väzení. Vzali mu všetky veci, dokonca aj peňaženku, nechali ho len s telefónom a bez oblečenia na prezlečenie, nemal sa kde umyť.

Naša hrdosť je väzňom tých idiotov, hanbite sa, celý slobodný svet spolu so Srbskom by mal povstať. Toto nie je bitka za Srbsko a Novaka, to je bitka za miliardy ľudí, za slobodu prejavu, za slobodu slova, za slobodu správania.

Novak neporušil žiadne zákony, rovnako ako sedem miliárd ľudí neporušilo žiadne zákony, chcú si nás podmaniť a aby sme boli všetci na kolenách.

Splnil všetky požadované podmienky pre vstup a účasť na turnaji, ktorý by určite vyhral, ​​pretože je to Novak, najlepší tenista a športovec na svete.

Ježiš bol ukrižovaný a vytrpel mnoho vecí, ale stále žije medzi nami. Novak je tiež ukrižovaný… Vydrží.” Otec Novaka Djokoviča.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *