Slovensko

Je ten Matovič v poriadku? O tak vážnej veci a on sa začne rehotať ako pubertiačka? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Igor Matovič vo svojom rozhovore pre médiá v čase, keď ešte nebol premiérom hovoril o mafii na Slovensku. Pred kamerami sa však choval trochu zvláštne a všimli si to aj stovky diskutujúcich.

Keď hovoril Matovič o mafii na Slovensku, ktorá našej krajine ukradla milióny eur začal sa rehotať. Nám aj diskutujúcim to však neprišlo úplne vtipné a naskytla sa otázka, ako sa môže niekto pri niečom takomto vôbec rehotať? Je to celé divadlo alebo diagnóza? Pýtajú sa Slováci v komentároch pod videom.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *