Politika Spoločnosť

Je možné, že Kotleba prejde do druhého kola s prehľadom

Prieskumy od začiatku tlačia pronárodného kandidáta Štefana Harabina a Kotlebovi nedávali veľké šance. Harabin bol však od začiatku pozývaný do všetkých možných diskusii už dlhšiu dobu a Kotlebu ignorovali, ako býva zvykom. Toto môže byť znamenie, že niekto chce, aby Harabin ubral hlasy Kotlebovi. Bojí sa ten niekto, že Kotleba má veľkú šancu stať sa prezidentom a v prieskumoch, ktoré niesu zverejnené verejnosti má vysoké čísla?

Kotleba vystupuje famózne

V prieskumoch strán do parlamentu je ĽSNS na druhom mieste a čísla môžu byť o veľa vyššie. V posledných reláciách, kde sme mohli vidieť aj Harabina spolu s Marianom Kotlebom, bol Kotleba, o dve triedy lepší. Vystupuje s prehľadom, pokojne a hovorí k veci. Naopak Štefan Harabin je často nervózny, odpovedá neisto a odvracia pohľad. Vidieť na ňom, aj keď je skúsený sudca, že jeho vystupovanie nieje na takej úrovni, ako má Kotleba a to môže znamenať, že voliči pronárodných kandidátov sa priklonia na stranu Kotlebu a svoj hlas odovzdajú jemu.

4 Replies to “Je možné, že Kotleba prejde do druhého kola s prehľadom

 1. ..že by autor článku čičíkal obe strany, aby si „minuli“ voličov medzi sebou ?! „…podľa hesla kde sa dvaja bijú…“

 2. Necháte sa zase oklamať ich hrou na dobrého a zlého?
  Nová taktika slobodomurárov,ktorí si vždy sami robia opozíciu. Vždy niekto z nich hrá toho,kto stojí na strane ľudí. Teraz hrá túto rolu Harabín. Všimnite si ,že to isté urobili v posledných voľbách v USA. Globalisti predložili svojich dvoch kandidátov ,Hilary ich médiá chránili a Trumpa špinili. A vyšlo to.
  Osprostené stádo malo pocit ,že vyhral ten,komu ide o ich dobro. Takto manipulované stádo nedokáže prehliadnuť tento podvod. FB blokuje príspevky o Harabinovi z ktorých je jasné ,že doteraz bol dobrým sluhom tohto systému. Tiež youtube maže video,kde Harabín horlil za zákon o popieraní holokaustu.Väčšina FB bojovníkom im na túto hru skočila.Sú nepoučiteľní a tak nemajú šancu proti tejto lúze ,ktorá nám vládne.Darmo,sú chytrejší ako jednoduchí gojimovia.

 3. Koho má voliť kresťan a každý ,kto má ešte nejaké národné cítenie ?

  Takzvané „štandardné politické strany“ nás prijatím protektorátu EU zbavili národnej suverenity, ožobráčili, zotročili a vedú do najväčšej totality všetkých čias. Zničenie národa pod zámienkou vytvorenia multikultúrnej spoločnosti, zničenie kresťanstva islamizáciou ,“západné hodnoty“ ,teda satanizácia a vojna ,to je ich ponuka.

  Ak nám v takejto situácii dal Boh človeka, ktorému ide naozaj o dobro národa ,ktorý nehrá proslovenského a pronárodného kanditáta ,ale ním naozaj celým srdcom je ,tak je hriech a opovrhnutie Božou milosťou neísť voliť a nedať mu svoj hlas a tiež nepovzbudiť ostatných ,aby tak urobili tiež. Skutočný kresťan nerobí to, čo sa mu zdá dobré ,ale to, čo je dobré v Božích očiach. Má urobiť to, čo správne pred Bohom ,aby mal čisté svedomie a nemal hriech. A ak nám Boh dal takého človeka ,tak je hriech nestáť za ním a nedať mu hlas.

  „Voliči“ sú stádo vedené mediálnou mašinériou a urobia vždy to ,čo im táto protislovenská lúza podsunie.

  Ale kresťan sa nemá riadiť ich manipulačnými prieskumami, ani vyberaním nikoho z protagonistov tohto systému ,ktorí sa hrajú na proslovenských a protisystémových ,ale tým ,čo je správne v Božích očiach. A to je dať hlas človeku ,ktorý je skutočnou opozíciou všetkým „štandardným“, teda slobodomurármi ovládaným stranám a médiám. Človeku ,ktorý je týmto systémom naozaj prenasledovaný a špinený, pretože naozaj háji záujmy národa, ktorý si to ani nezaslúži, čo mu už v predchádzajúcich voľbách dokázal.

  Takým je len Marián Kotleba, navyše je obklopený rovnako cítiacimi a zmýšľajúcimi ľuďmi.

  Veľa ľudí ide voliť človeka, ktorý doteraz slúžil ,profitoval a stále slúži tomuto systému len preto, lebo „Kotleba nemá šancu byť zvolený“…

  Ale keby všetci takto premýšľajúci volili podľa toho ,kto je skutočným zástancom národa a podľa toho, kto je aj v Božích očiach na strane pravdy ,tak by dali hlas Kotlebovi .

  Keby takto zmýšľal tento národ, tak by skutočný zástanca národa vyhral už v prvom kole.

  Takže je na vás ,či opäť pristúpite na hru našich vládcov a mediálnej mašinérie a zase vyberiete niekoho z ich kandidátov len preto, že sa nedokážete poučiť z minulosti, alebo si vyberiete človeka, ktorý je naozaj za národ.

 4. POMÔCKA PRE KRESŤANOV NA ODHALENIE KOTLEBU AKO NACISTU
  Vodca ĽSNS – strany jedného muža, ktorému v TV debate prezidentských kandidátov s Daňom, i posledných debatách, chýbali iba krídla a svätožiara nad hlavou reprezentuje opak.
  Na Kotlebových predvolebných bilbordoch vidíte heslá ako
  „Za BOHA, za VLASŤ, za NÁROD“ ,
  prevzaté od našich zatuchnutých farárov: zakladateľa slovenského fašizmu A. Hlinku a jeho sfašizovaného žiaka J. Tisa, nad hrobom ktorého prednášal Kotleba srdceryvné prejavy, oblečený v gardistickej uniforme vrahov z Nemeckej, Kľaku, Ostrého Grúňa ….
  Ak od prezidenta očakávame zjednocujúcu osobnosť a podporu občianskej spoločnosti, kde každý člen spoločnosti je najprv
  – ČLOVEK so svojimi ľudskými právami, potom
  – OBČAN so svojimi občianskymi právami a až potom
  – ČLEN NÁRODA a národnostnej menšiny a napokon
  – VERIACI akéhokoľvek náboženstva, …
  tak, podľa Magiánovho kríža na klope saka a hesla na predvolebnom bilborde je to u nášho neonacistu, presne NAOPAK. Človek sa v jeho koncepcii vôbec neobjavuje.
  Na vlkov v barančom rúchu je treba dávať si pozor. Kotleba je skutočný a samousvedčený neonacista Magián1488. Otázka na neonacistický symbol 1488 ho vie vždy neskutočne zneistiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *