Ján Mora v ĽSNS skončil! Začal podporovať Harabina! Prečo zrazu taká zmena? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ján Mora v ĽSNS skončil! Začal podporovať Harabina! Prečo zrazu taká zmena?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dlhoročný člen a poslanec Ján Mora, ktorý kandidoval za ĽSNS ukončil spoluprácu s Kotlebovcami.

„Po dlhodobejších ideologických a názorových nezhodách vedenia strany s poslancom NR SR Jánom Morom sme sa dohodli na ukončení spolupráce. Zároveň sme mu odporučili, aby vystúpil z nášho poslaneckého klubu,“ informoval médiá podpredseda strany Martin Beluský.

Na internete sa objavili špekulácia, že Mora uverejnil status na svojej facebookovej stránke (ktorá momentálne nie je dostupná), v ktorom vyzýval, aby sa ľudia pridali do novej strany Štefana Harabina. Uvidíme teda, či sa tieto špekulácie naplnia a kde uvidíme Moru v najbližších týždňoch.

Ľudom sa tiež nepáčilo, že Mora ešte pred rokmi bránil ĽSNS za to, že sú jej poslanci a členovia prenasledovaní za názor. Dnes vyzýva, aby týchto trestne stíhaných ľudí nikto nevolil, ale odovzdali svoj hlas Harabinovi. Názor nech si každý utvorí sám, prečo zrazu taká zmena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *