Jakub zavolal policajtov na muža bez rúška. Ich reakcia vás šokuje! Ľuďom už z tých rúšok šibe, povedali (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Jakub zavolal policajtov na muža bez rúška. Ich reakcia vás šokuje! Ľuďom už z tých rúšok šibe, povedali (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Bratislave sa na Veľkonočný pondelok odohrala nevídaná situácia, kedy istý Jakub zavolal políciu, pretože videl muža bez rúška, ktorý sa na neho mal lepiť v rade pri bufete na cyklistickej hrádzi.

Policajti však mali muža bez rúška vyriešiť bez problémov a práve Jakuba, ktorý volal políciu, samotní policajti mali “šikanovať” aj s jeho kamarátom, ktorý natáčal policajtov. Tí mali údajne hovoriť, že ľuďom už z tých rúšok šibe a či majú pokutovať ľudí bez rúšok keď pijú.

Nahlasovateľ muža bez rúška a jeho kamarát Ivor sa vysťažovali na policajtov, ktorí podľa nich zasiahli neprimerane a práve naopak, pustili sa do nich samotných.

Jakuba sa, naopak, pýtali, akým spôsobom sa cíti poškodený a na to, „čo s tým majú oni robiť“. Policajti Dominik J. a Roman K. vraj povedali, že „ľuďom z tých rúšok už šibe“. Strážcovia zákona sa teda namiesto vynucovania protipandemických opatrení údajne vysmiali občanovi, ktorý na ich porušovanie upozornil, píše portál Refresher.