Jakub zavolal policajtov na muža bez rúška. Ich reakcia vás šokuje! Ľuďom už z tých rúšok šibe, povedali (Video)

V Bratislave sa na Veľkonočný pondelok odohrala nevídaná situácia, kedy istý Jakub zavolal políciu, pretože videl muža bez rúška, ktorý sa na neho mal lepiť v rade pri bufete na cyklistickej hrádzi.

Policajti však mali muža bez rúška vyriešiť bez problémov a práve Jakuba, ktorý volal políciu, samotní policajti mali „šikanovať“ aj s jeho kamarátom, ktorý natáčal policajtov. Tí mali údajne hovoriť, že ľuďom už z tých rúšok šibe a či majú pokutovať ľudí bez rúšok keď pijú.

Nahlasovateľ muža bez rúška a jeho kamarát Ivor sa vysťažovali na policajtov, ktorí podľa nich zasiahli neprimerane a práve naopak, pustili sa do nich samotných.

Jakuba sa, naopak, pýtali, akým spôsobom sa cíti poškodený a na to, „čo s tým majú oni robiť“. Policajti Dominik J. a Roman K. vraj povedali, že „ľuďom z tých rúšok už šibe“. Strážcovia zákona sa teda namiesto vynucovania protipandemických opatrení údajne vysmiali občanovi, ktorý na ich porušovanie upozornil, píše portál Refresher.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353