Islamský učenec povedal, že koronavírus je “Allahov trest”, sám sa teraz nakazil

Ešte vo februári Hadi Al-Modarresi, ktorý sídli v Iráne, vyhlásil, že epidémia koronavírusu je “nepochybne aktom Alaha, ktorý je božským trestom proti Číňanom za ich výsmech a neúctu k moslimom a islamu,” informoval server MEMRI-TV.

“Je zrejmé, že šírenie tohto vírusu je akt Alaha. Ako to vieme? Šírenie koronavírusu začalo v Číne, starobylá a rozsiahla krajina, ktorej populácia tvorí jednu sedminu ľudstva, “uviedol Al-Modarresi.

“V tej krajine žije viac ako miliarda ľudí. Úrady v tejto krajine sú tyranské a obliehali viac ako milión moslimov a uväznili ich. Novinári v tejto krajine sa začali vysmievať niqábom na moslimských ženách a donútili moslimských mužov jesť bravčové a piť víno. Alah na nich poslal chorobu a táto choroba oblieha 40 miliónov [Číňanov]. Rovnaký niqáb (myslené rúška), ktorému sa vysmievali, im bol prostredníctvom štátnych orgánov a úradníkov vnútený ako mužom, tak ženám, Alahom, “dodal.

Teraz sa uvádza, že Al-Modarresi sa nakazil koronavírusom, čo znamená, že ho Alah musí zrejme trestať za pochybenia.

Učenec tweetoval k svojim takmer 1 miliónom stúpencov modlitbou k Mohamedovi a odhalením, že “Zdravie jeho eminencie je vo výraznom zlepšení.”

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *