Zo sveta

Islamský učenec povedal, že koronavírus je „Allahov trest“, sám sa teraz nakazil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte vo februári Hadi Al-Modarresi, ktorý sídli v Iráne, vyhlásil, že epidémia koronavírusu je „nepochybne aktom Alaha, ktorý je božským trestom proti Číňanom za ich výsmech a neúctu k moslimom a islamu,“ informoval server MEMRI-TV.

„Je zrejmé, že šírenie tohto vírusu je akt Alaha. Ako to vieme? Šírenie koronavírusu začalo v Číne, starobylá a rozsiahla krajina, ktorej populácia tvorí jednu sedminu ľudstva, „uviedol Al-Modarresi.

„V tej krajine žije viac ako miliarda ľudí. Úrady v tejto krajine sú tyranské a obliehali viac ako milión moslimov a uväznili ich. Novinári v tejto krajine sa začali vysmievať niqábom na moslimských ženách a donútili moslimských mužov jesť bravčové a piť víno. Alah na nich poslal chorobu a táto choroba oblieha 40 miliónov [Číňanov]. Rovnaký niqáb (myslené rúška), ktorému sa vysmievali, im bol prostredníctvom štátnych orgánov a úradníkov vnútený ako mužom, tak ženám, Alahom, „dodal.

Teraz sa uvádza, že Al-Modarresi sa nakazil koronavírusom, čo znamená, že ho Alah musí zrejme trestať za pochybenia.

Učenec tweetoval k svojim takmer 1 miliónom stúpencov modlitbou k Mohamedovi a odhalením, že „Zdravie jeho eminencie je vo výraznom zlepšení.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *