Zo sveta

Islamský učenec povedal, že koronavírus je „Allahov trest“, sám sa teraz nakazil

Ešte vo februári Hadi Al-Modarresi, ktorý sídli v Iráne, vyhlásil, že epidémia koronavírusu je „nepochybne aktom Alaha, ktorý je božským trestom proti Číňanom za ich výsmech a neúctu k moslimom a islamu,“ informoval server MEMRI-TV.

„Je zrejmé, že šírenie tohto vírusu je akt Alaha. Ako to vieme? Šírenie koronavírusu začalo v Číne, starobylá a rozsiahla krajina, ktorej populácia tvorí jednu sedminu ľudstva, „uviedol Al-Modarresi.

„V tej krajine žije viac ako miliarda ľudí. Úrady v tejto krajine sú tyranské a obliehali viac ako milión moslimov a uväznili ich. Novinári v tejto krajine sa začali vysmievať niqábom na moslimských ženách a donútili moslimských mužov jesť bravčové a piť víno. Alah na nich poslal chorobu a táto choroba oblieha 40 miliónov [Číňanov]. Rovnaký niqáb (myslené rúška), ktorému sa vysmievali, im bol prostredníctvom štátnych orgánov a úradníkov vnútený ako mužom, tak ženám, Alahom, „dodal.

Teraz sa uvádza, že Al-Modarresi sa nakazil koronavírusom, čo znamená, že ho Alah musí zrejme trestať za pochybenia.

Učenec tweetoval k svojim takmer 1 miliónom stúpencov modlitbou k Mohamedovi a odhalením, že „Zdravie jeho eminencie je vo výraznom zlepšení.“

2 Replies to “Islamský učenec povedal, že koronavírus je „Allahov trest“, sám sa teraz nakazil

  1. I’m curious to find out what blog platform you have been using? I’m having some small security problems with my latest blog and I would like to find something more secure. Do you have any suggestions?|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *