Zo sveta

Iránska televízia oznámila odmenu 80 miliónov dolárov za smrť Donalda Trumpa

Niekoľko zdrojov potvrdilo, že iránska štátna televízia oznámila snahu výberu peňazí medzi občanmi získať takmer 80 miliónov dolárov za hlavu prezidenta Trumpa po atentáte na Sulajmáního.

„Irán má 80 miliónov obyvateľov. Na základe iránskeho obyvateľstva chceme získať 80 miliónov dolárov, čo je odmena pre tých, ktorí nám donesú hlavu prezidenta Trumpa,“ uviedla v nedeľu štátna televízia.

Túto informáciu prinieslo niekoľko serióznych svetových zdrojov. Americká vláda svojím konaním nahnevala celý Irán a milióny ľudí v uliciach na pohrebe Sulajmáního sú toho dôkazom,

6 Replies to “Iránska televízia oznámila odmenu 80 miliónov dolárov za smrť Donalda Trumpa

  1. Americká vláda nahnevala nie Iráncov, ale všetkých mierumilovných ľudí na svete. Zločinci americký, kedy už skončíte vraždiť nevinných ľudí po celom svete.

  2. Niet sa čo čudovať takejto reakcii Iránu za smrť schopného a obľúbeného generála.
    Tie imperialisticko-cudzopasnícke štáty, na čele s fašisticko-invazívnym „natom“, svojou paranojou ohrozili bezpečnosť všetkých na planéte… Pretože usa hospodársky a ekonomicky kapú, potrebujú vyvolať ďalšiu vojnu, na ktorej chcú zbohatnúť – vždy to tak bolo… Idú doslova cez mŕtvoly – zákerne provokujú zasahovaním do vnútorných záležitostí iných zvrchovaných štátov – s úmyslom vyvolať vojnový konflikt.

  3. Myslím, že Trump to má už zrátané… Nepomôže mu ani myšacia diera, všade ho nájdu… Mal si to radšej stokrát rozmyslieť a uvážiť, skôr ako sa dať zmanipulovať a dotlačiť vládou a vojnovými poradcami do takého zbrklého rozhodnutia…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *