Instagram už zakazuje aj fotky ľudí na strelniciach s tvrdením, že podporujú násilie - MAGAZÍN 1
Slovensko

Instagram už zakazuje aj fotky ľudí na strelniciach s tvrdením, že podporujú násilie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Instagram už zakazuje aj zábery žien na strelniciach s tvrdením, že tieto fotky porušujú “smernicu proti násiliu alebo nebezpečným organizáciám.”

Fotografia zobrazuje žurnalistku Kaitlin Bennet a Millie Weaver, ktoré na strelnici trénujú streľbu z pištolí.

Facebookom vlastnený Instagram tento snímok zakázal a odstránil s tvrdením, že porušuje ich politiku ohľadom násilia a nebezpečných organizácií.

Skutočnosť je však taká, že tieto dve ženy nerobia nič nelegálne. Majú úplne legálne držané zbrane a sú na strelnici.

Je vážne zaujímavé, ako tieto liberálne sociálne siete chcú ľuďom zakázať už naozaj všetko a pri tom ich politikou podporujú zvrátené ideológie, akými sú LGBTI komunita, pedofília a iné. Svojimi “normami komunity” ľudom zakazujú kritizovať migráciu, ktorá zapríčinila už tisíce nevinných mŕtvych Európanov.

Keď sa ale úplne legálne odfotí človek na strelnici, podla nich je to podpora násilia, keď ale kritizuje človek migráciu, ktorá to násilie skutočne realizuje, tak je to xenofóbne a ste fašista či extrémista.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *