Hygienu s policajtmi vyhnal slovami: Vypadnite vy nacistické gestapo! Nacisti tu nie sú vítaní! (Video)

Poľský pastor, ktorý slúži v Kanade vyhnal policajtov a hygienikov z jeho kostola. Tí podľa všetkého prišli riešiť protipandemické opatrenia a jeho možnú veľkonočnú službu veriacim.

Na videu je vidieť, ako Artur Pawlowski, ktorý je pastorom v miestnom kostole v Calgary, opakovane kričí na policajtov a hygieničku, aby okamžite „vypadli“ a prišli jedine, keď budú mať povolenie.

„Vypadnite!“, kričal Pawlowski a počastoval ich prezývkami ako nacisti a gestapáci. „Okamžite odtiaľto odíďte! Nechcem nič počuť!… Pokiaľ nebudete mať povolenie, von! Okamžite vypadnite a nevracajte sa!“, kričal Pawlowski, pričom policajti s hygieničkou v tichosti cúvali.

„A nevracajte sa bez povolenia!“, varoval ich opäť, ako vychádzali z dverí von. „Nevracajte sa bez povolenia, rozumiete? Nie ste tu vítaní! Nacisti tu nie sú vítaní! Gestapo tu nie je vítané! Nevracajte sa, vy naci-psychopati!!!“, to už doslova pastor vrieskal.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353