Slovensko

Hygienička s policajtmi v Trnave vyhadzovala ľudí od stolov: Sú ako gestapo! Veď oni ničia ekonomiku a idú aj proti sebe!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Majiteľ známej prevádzky v Trnave Hollywood Burger má otvorené pre všetkých aj keď farba jeho okresu mu to nedovoľuje. Ľudia sa tak u neho môžu spokojne najesť. To ale neplatilo dnes večer.

Prísna hygienička tam nabehla spolu s políciou a ľuďom pri stoloch dohovárala, aby odišli si dojesť jedlo von. Von , kde sú tri stupne. Podľa nariadenia vlády však môžu jesť vo vnútri len kompletne zaočkovaní a po prekonaní v Trnavskom okrese.

Hygienička nemala zľutovania a chodila od stolu k stolu. Majiteľa to rozhodilo a kričal jej, že tieto nariadenia. „Čo po nás kričíte?“ hovorí ďalšia mladá hygienička.

Ľudia v diskusiách sú však na strane majiteľa „On je zdravý, ľudia nie sú chorí a predsa sa nemôžu najesť? Tá hygienička je tam ako gestapo! A keď skrachujú a padne ekonomika? To sa im páčiť bude?!“ pýta sa Marián.

6 Replies to “Hygienička s policajtmi v Trnave vyhadzovala ľudí od stolov: Sú ako gestapo! Veď oni ničia ekonomiku a idú aj proti sebe!

 1. Tentoraz budem osobný. Nielenže zapredané zrúdy vo funkcii hygieničiek po celej SR a ČR páchajú zlo na úrovni vojnových zločinov ale som si všimol, že sú väčšinou nielen duševne ale aj fyzicky odporné! Robíte hanbu ženskému rodu! Tak isto ako tie nemecké nacistické dozorkyňe v koncentračných táboroch! Viete vôbec aký je skrytý cieľ tých (USA elít) pre ktorých robíte špinavú kovidovú prácu?
  Ten cieľ je občianska vojna, ktorá má prerásť do vojny v Európe a v Rusku! Zvyšujete tlak v spoločnosti a za krvavé peniaze si idete potom s kľudným svedomím nakúpiť chlieb ???

 2. Tak bu sa mali zachovať všetky reštiky a obchody, odignorovať týchto debilákov. Čo spravia? Zavrú polku národa? Nebuďme posratí Slováci!

  1. To je ta „slávna“ prevádzka, kde som si raz išla objednať burger a správali sa k zakaznikovi ako k psovi.
   Uplne neprofesionálnych personál.
   Tak som sa poďakovala a radšej odišla, lebo ma aj prešla chuť na jedlo.

   Ľudia, oni nestoja ani za zmienku….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *