Slovensko

Hygienici už nabehli do fitka, ktoré je otvorené v čiernom okrese. Otočili sa ale rovno vo dverách

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Majiteľ fitness centra v Topolčanoch narobil poriadny rozruch. Jeho „fitko“ je totiž v čiernom okrese a tak má byť zatvorené pre všetkých aj pre očkovaných.

Šéf prevádzky si však ťažkú hlavu nerobí a necháva otvorené. Ako sám tvrdí, covid automat pre neho nie je právne záväzný a žiadny zákon mu neprikazuje zatvoriť.

Ľudia tak naďalej chodia do jeho fitness centra cvičiť, ako by sa nič nedialo. Na návštevu sa vybrali aj regionálni hygienici, ktorí sa ale otočili hneď vo dverách. Dôvod? Nebol tam majiteľ.

2 Replies to “Hygienici už nabehli do fitka, ktoré je otvorené v čiernom okrese. Otočili sa ale rovno vo dverách

  1. .. tento výrok a jeho odvodeniny sú môj patent, ešte nikto si to nedovolil povedať: „Rúško na tvári „vás“ chráni pred vírusom asi tak, ako zariadi perforovaný kondóm bezpečný sex“. Táto zhovädilosť skončí a budete sa všetci tváriť, že ste to hovorili. Ak rúško chráni, načo injekcie? Ak injekcia chráni, načo rúško? Ak stačí jedno, načo druhé? Ak chráni oboje, prečo toľko kriku? Ak nechráni ani jedno, ani druhé, potom čo? Kto je potom zodpovedný za celé toto šialenstvo bez tvárí? …. ZODPOVEDNÝ …??? Kto?

    1. kdo asi?????uplne jasná a ľahká odpoveď,,,geis,rokefeler,musk,soroš a majiteľ facebooku,spolok židov,čo zadlžili celý svet,okrem číny a ruska,kde tých nosatých nepustili k financiám………..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *