Slovensko

Hyenizmus! Slniečkari želajú Kotlebovi ťažký priebeh na pľúcnej ventilácii

Na ultraliberálnej stránke ZOMRI sa posmešne radovali z pozitívneho testu na koronavírus u šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu. Ten často kritizuje prísne opatrenia proti pandémii a členovia jeho strany hovoria o obrovských ekonomických dopadoch. 

Kotleba vo štvrtok večer informoval na sociálnej sieti, že má pozitívny test na koronavírus. Už na súde, kde dostal 4 roky väzenia za šeky, ktoré daroval chudobným rodinám a sudkyňa v číslach 1488€ videla propagáciu nacizmu Kotleba upozorňoval, že sa necíti dobre a má zvýšenú teplotu. Teraz sa potvrdilo, že má koronavírus. Kotleba však strávil v parlamente ešte dva dni a tak je sám zvedavý, či celý parlament podstúpi karanténu a testy.

„Určite sme sa všetci nakazili na tom gestapáckom súde v pondelok 12. októbra. Nikto z nás pred súdom chorý nebol. A po súde advokáti, aj kolegovia poslanci, aj ja. Darmo som sudkyni vravel, že mi stúpa teplota. Darmo advokáti upozorňovali, že porušuje opatrenie predsedu súdu. Objednávku bolo treba splniť za každú cenu! Budú ju stíhať za všeobecné ohrozenie??“ tvrdí Kotleba.

A ďalej dodáva: „Keďže po súde som spolu s kolegami poslancami bol dva dni v parlamente, tak teraz, keď mám pozitívny test, by mal ísť celý parlament do 10-dňovej karantény. Pôjde? Alebo zas sme na Slovensku rovní a rovnejší? Ľudia maximálne po 6tich, ale 150 poslancov v parlamente nie je problém. Fakt som zvedavý.“

Satirická stránka, ktorá sa orientuje ultraliberálne si okamžite z Kotlebu robí srandu. Ich fanúšikovia sú ale viac než bezcitní. Kotlebovi dokonca želajú ťažký priebeh na pľúcnej ventilácii.

Partia z Plaveckého Štvrtku ponúkala stavebné práce dedinčanom. Chceli ich vyhnať a tak útočili mačetou (Video)