Hrozivá nehoda záchranárov v Malej Fatre! Auto sa neprestávalo prevracať, jeden záchranár vypadol

V piatok popoludní sa stala v Malej Fatre hrôzostrašná nehoda. Jej účastníkmi boli práve horskí záchranári smerujúci k zranenej turistke.(Video na konci článku)

„Dňa 5. 9. 2020 v poobedňajších hodinách sa počas záchrannej akcie na zjazdovke nad Chatou na Grúni z nezistených príčin prevrátilo terénne vozidlo HZS. V aute sedeli traja profesionálni a dvaja dobrovoľní záchranári HZS, ktorí smerovali k zranenej turistke na Poludňový grúň,“ uviedla HZS.

K miestu nehody okamžite smeroval vrtuľník so záchranou pomocou. Všetci záchranári utrpeli poranenia a jeden z nich je vo vážnom stave.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!