Hort k islamizácii Európy: Oni bojovať nebudú, jednoducho nás prečíslia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hort k islamizácii Európy: Oni bojovať nebudú, jednoducho nás prečíslia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sedemnásť kapitol má kniha českého šachového veľmajstra Vlastimila Horta Budu-li mít kliku, v ktorej píše o svojich životných míľnikoch, opisuje, prečo odišiel do zahraničia, ale venuje sa aj vývoju v Nemecku a píše aj o islamizácii Európy, z ktorej má obavy.

“Stratégiu všetkých moslimských azylantov a prúdov utečencov prúdiaceho z juhu na sever definoval plukovník Kaddáfí, tiež zdatný terorista, keď oslovil Západ:” Vážení páni, my s vami vôbec nebudeme bojovať, my vás proste prečíslime! “Bohužiaľ, smutná, štatisticky dokázaná pravda, “píše slávny šachista.

“Osídľovanie západnej Európy moslimami začalo vo Francúzsku po Alžírsko-francúzskych vojnách, ich už tretia či štvrtá generácia žije v getách, väčšinou na sociálnej podpore. Polícia si berie vesty a ostré náboje, keď s najväčšou opatrnosťou zasahuje. Nemecko si pozvalo v roku 1963 Turkov ako gastarbeiterov na špinavú prácu. Nevysvetliteľná a pre mňa nepochopiteľná krátkozrakosť Anglicka, Belgicka a Holandska. Príliv Maročanov, “napísal Vlastimil Hort.

Známy šachový veľmajster tiež opisuje svoju skúsenosť z pobytu v nemocnici, kedy ho pacient, ktorý s ním bol na izbe, vyhnal z izby, aby sa mohol modliť. Keď druhýkrát jeho žiadosti nevyhovel, moslim ukradol kľúč od spoločenskej miestnosti a tým zamedzil ostatným pacientom na poschodí sledovať v televízii futbal.

Vlastimil Hort pozná riešenie.

“Čo sa malo stať? Pri a po prílive prvých utečencov mala mať Európa pripravené prázdne veľké nákladné lode. Ak sa naplní číslo tisíc, dostanete balíček na cestu a loď vás vráti späť do prístavu, z ktorého ste vyplávali,” uviedol riešenie v kapitole sedemnásť Vlastimil Hort v knihe Budu-li míti kliku, ktorú vydalo nakladateľstvo NAVA.

Knihu Vlastimila Horta redakcia objavila na stánku vydavateľstva NAVA na veľtrhu Svet knihy, ktorý prebieha od 9. mája do 12. mája 2019 na Výstavisku v Prahe v Holešoviciach.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *