Hollywoodska herečka Charlize Theronová vychováva svojho syna, ako dievčatko “urobím všetko, aby mal toto právo”

Známa hollywoodska herečka Charlize Theronová (43), ktorá bola ocenená aj Oscarom za film Monštrum, sa v rozhovore pre Daily Mail vyjadrila o svojom synovi Jackson Theronovi, ktorého vychováva ako dievča.

Svojho malého adoptovaného 7 ročného syna vychováva a oblieka ako dievča a bojuje za jeho práva.

„Tiež som si myslela, že je chlapec,“ prehovorila Theronová pre Daily Mail. „Až kým sa na mňa nepozrel, keď mal tri roky a povedal: ´Ja nie som chlapec!´ A tak, tu to máte! Mám dve nádherné dcéry, ktoré chcem rovnako ako iný rodič ochraňovať a vidieť, ako sa rozvíjajú. Narodili sa také, aké sú, na mieste, kde obe z nich môžu nájsť samé seba počas toho, ako vyrastajú a byť, kým chcú byť. O tom nerozhodujem ja.“

Theronová je veľká bojovníčka za LGBT komunitu a sama sa v minulosti vyjadrila, že sa nevydá, kým nebudú legalizované sobáše rovnakého pohlavia.

Herečka dodala, že jej 7 ročný syn, je podľa nej viac dievčaťom, ako jej biologicky skutočná dcéra.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *