Hodnotenie volieb: Dnes strana Smer potrebuje viac Blahu a menej Beňovej. (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hodnotenie volieb: Dnes strana Smer potrebuje viac Blahu a menej Beňovej. (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prečo Progresívci prekvapili, kto sú ich voliči? Bratislava a veľké mestá zabrali, pomohla aj Čaputová, Kiska môže mať hlavu v smútku.

Tu nájdete video: Hodnotenie volieb: Dnes strana Smer potrebuje viac Blahu a menej Beňovej

Smer padá, kde sa jeho pád zastaví? Líderka kandidátky je úplne mimo, dnešný Smer potrebuje viac Blahu a menej Beňovej. Ak by prestúpila ku Progresívcom, bolo by všetko ako má byť.

Kotlebovci splnili očakávanie, rozhorčenie ostatných strán, je smiešne, hra na to, že bojujú proti extrémizmu už na voličov nezaberá. Nálepkovaním ĽS NS ho neporazia, čím skôr si to uvedomia, tým lepšie.

KDH signalizuje návrat, jej voliči však veľa sebareflexie neprejavili, Kresťanskú únia ( Záborská a Škripek) splnili svoju historickú úlohu a obrali ich o jeden mandát, SaS ka ďaleko za očakávaniami, Sulík môže prestať snívať svoj sen o premiérskom poste, Jurzica tradične prepadol, Nicholsonova, podľa očakávania uspela.

OĽaNO prešlo, len z odretými ušami, ale zvolenie Poláka svedčí o tom, že napriek nekonečnému množstvo fatálnych zlyhaní OĽaNO je a ostáva sektou svedkov Matovičových. Jediným výrazným pozitívom volieb je prepad SMK, Csáky už konečne prestane Slovensku škodiť, SNS dostalo posledné varovanie, Salviniho doping Kollárovi nepomohol a Mostu zvoní umieráčik.

Zdroj: YouTube Roman Michelko / InfoVojna.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *