Politika

Hlina sa pýtal ľudí, či sa nehanbia, že počúvali Kotlebu: „Hanbíme sa za teba!“ odkázali mu (Video)

Alojz Hlina prišiel s megafónom pred vstup do sály v Slovenskej Ľupči, kde mali kotlebovci predvolebný míting. Hlina najprv sľuboval, že bude brániť ľudom, aby mohli vstúpiť do vnútra.

Kedže ľudom nezabránil, aby prišli na predstaviteľov ĽSNS a naplnila sa celá sála, vytiahol Hlina megafón a kričal na plné ústa ľudom priamo do tváre, či sa nehanbia, že počúvali predstaviteľov ĽSNS.

„Nehanbíte sa?! Nemáte z toho zlý pocit prosím vás?“ kričí Hlina a reproduktorom miery z blízka priamo na ľudí, ktorí opúšťajú sálu po skončení mítingu.

Nakoniec sa však pár voličov ĽSNS postaví pred Hlinu a odkážu mu, že sa hanbia za neho.

„My sa hanbíme za takého pajáca, ako si ty!“ „Ty špina!“ kričali ľudia na Alojza Hlinu.

17 Replies to “Hlina sa pýtal ľudí, či sa nehanbia, že počúvali Kotlebu: „Hanbíme sa za teba!“ odkázali mu (Video)

   1. SHADY TY MAS V HLAVE CO HUPACIEHO KONA???NIEKTO BY TA MAL PORIADNE NAKOPAT DO TEJ GEBULE PRAZDNEJ ,TAKY AKO TY ROBIA STRANE ZLE MENO !!!!!! TAK SA LASKAVO UVEDOM A NABUDUCE NEODPOVEDAJ NIC A RADSEJ SA CHYT TEJ TVOJEJ HLAVY MEDZI NOHAMY A ZACNI SA TAM CESAT. NA ZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!

 1. Prečo ĽSNS Hlinu nezažaluje? Urážať parlamentnú stranu, ža sú gardisti a fašisti nemôže byť beztrestné. Nemáte právnika? Ak to nie je trestné, tak tomu špinavcovi vynadajte podobným spôsobom.

 2. majster psychopat si tam podla mňa prišiel vypýtať po papuli, ale je tak smiešny, že ani to mu nikto nedal. na to čaká že mu niekto zlomí nos lebo zrejme verí že to by ešte mohlo zachrániť nejaké %…
  preto ho treba nechať nech sa len trápne zhovaďuje bez vážnejšej reakcie…

 3. Pre parazitov, čiernych aj bielich zákon platí už dávno. Len pre prizivnikov a zlodejov typu tvojho vodcu neplatí.

 4. Hlina mi pripomína šialeného amerického LGBT+ aktivistu Wayne-a Besen-a ktorý sa s megafónom pokúšal narušiť stretnutie v Bostone na ktorom boli semináre pre ľudí ktorí by chceli zanechať LGBT+ spôsob života.
  Keď údajný LGBT+ tučniak Harry zo ZOO v San Francisku dal košom Pepperovi a začal sa mať k Linde, očividne nahnevaný Besen mu vykričal že “Pokusy zmeniť sexuálnu orientáciu sú zjavne urážlivé, zo samotnej definície diskriminujúce, teologicky klátivé, jednotne neúspešné a medicínsky nezdravé! Nič také ako ‘ex-gay’ sexuálna orientácia nejestvuje. Harry jednoducho klame sám seba. Žije niečo čo nazývam ‘veľká lož’”.

 5. P.Hlina,ja sa zasa neskutočne hambím,za Vás.Práve ste ukázali svoje chrapúnske KDHcke chovanie.Ešte že ste sa včas a nie prvýkrát prejavili.Som rád,že Vám nedám vo voľbách hlas.

 6. Hlina ty trtko hahahaaaaaa ,môžeš byť rád že za tie urážky ,že fašisti,ti tam niekto nedal po nose ty tupé falošné farizejske teľa. Darmo bliakaš ako zmyslov zbavený,tvoja strana sa do parlamentu nedostane :3

 7. a reproduktorom miery z blízka priamo na ľudí

  slovesá nemajú nikdy ypsilon na konci, idioti

  a reproduktorom mieri z blízka priamo na ľudí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *