Hlina by zakryl kostol vlajkou únie znova, bez EÚ by tu bol vraj hlad a chaos - MAGAZÍN 1
Slovensko

Hlina by zakryl kostol vlajkou únie znova, bez EÚ by tu bol vraj hlad a chaos

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pamätáte si na kauzu so zahaleným kostolom svätého Michala Archanjela v Dražovciach pri Nitre? Tento kostol zahalili obrovskou vlajkou Európskej únie a ľudia sa začali búriť.

Celý tento incident od začiatku obraňoval liberálnej pseudokresťan a neúspešný kandidát na poslanca NR SR Alojz Hlina.

Dnes krajský pamiatkový úrad v Nitre udelil 3000€ pokutu Nadácii Antona Tunegu, ktorá konala bez povolenia. Alojz Hlina sa však rozhodol, že prevezme zodpovednosť a pokutu zaplatí.

Zahalením stredovekého kostolíka sa podľa vlastných slov snažili poukázať na to, že Európa bola postavená na kresťanských základoch a chceli presvedčiť mladých voličov, aby v eurovoľbách v roku 2019 nevolili extrémistické strany.

Podľa Hlinu táto inštalácia symbolizovala, že bez EÚ by sme dopadli veľmi zle a bol by tu hlad a chaos. “Kľudne zafarbím aj Dunaj na modro, ak na to dostanem súhlas, aby som silným obrazom ukázal, že nie Byzancia, ale Európa je budúcnosť pre Slovensko,” dodáva politik.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!