Hlina a jeho falošné kresťanstvo skončilo tak, že ho ľudia opľuli - MAGAZÍN 1
Komentáre

Hlina a jeho falošné kresťanstvo skončilo tak, že ho ľudia opľuli

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda KDH Alojz Hlina nedokázal vytvoriť žiadny zaujímavý program, pre ktorí by ho ľudia mohli voliť a tak mu ostalo jediné, a to pridať sa k liberálom. Toto mu však tiež veľmi nepomohlo, pretože to, čo chcú presadiť liberáli, ak budú vládnuť, nemá nie len nič spoločné s kresťanstvom, ale ani so zdravým rozumom aj toho najväčšieho ateistu.

Hlina sa teda rozhodol, že bude špiniť ĽSNS, kde sa bude dať. Samozrejme len samými výmyslami, bez faktov, bez dôkazov, no presne tak, ako keď sa hádate so šialencom a najlepšie je nechať ho a odísť. Takto nejak končí aj Hlina.

Neviem síce, ako chce týmto nabrať volebné hlasy, pretože, prečo by mal niekto voliť človeka, ktorý strčí megafón ľudom pred tváre a kričí ako hysterický pomätenec len spŕšku nezmyslov?

Vieš Lojzo, tí ľudia na mítingu ĽSNS počúvajú, aká je nespravodlivosť v tomto štáte, ako sme sa vďaka EÚ stali totálne nesebestační a že sme len smetisko západu. No a potom prídeš ty, zapneš megafón a kričíš hystericky, či sa títo ľudia nehanbia, že počúvajú Kotlebu. A hlavne, kričíš to ty, ktorý si sa spojil s neoliberálmi, podla ktorých máme 350 pohlaví, a matka či otec by sa mali volať rodič 1 a rodič 2.

A ako to celé s Lojzom dopadlo? V stredu v Slovenskej Ľupči sa to presne ukázalo a Ty si sa stým ešte aj sám priznal. Ľudia ti nadali do špín a vraj ťa aj niekto opľul. A čuduješ sa?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *