Hlas pre ĽSNS má vo voľbách najväčšiu silu a ukáže, ako sa dokážu spojiť aj "slušní" s mafiou - MAGAZÍN 1
Komentáre

Hlas pre ĽSNS má vo voľbách najväčšiu silu a ukáže, ako sa dokážu spojiť aj “slušní” s mafiou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Útoky na ĽSNS sa stupňujú a ku dňu volieb budú len pribúdať. Štandardné strany vidia, koľko ľudí bude voliť kotlebovcov a tak robia všetko pre to, aby im uberali hlasy.

Akékoľvek médium na Slovensku hlása od rána do večera propagandistické články, bez faktov, dôkazov, len aby Mariana Kotlebu ľudom znechutili.

Opakujú dookola tie isté vymyslené rozprávky, ktoré už boli tisíce krát vysvetlené. Napríklad, že keď bol županom Kotleba, sľúbil pracovné miesta pre dlhodobo nezamestnaných a vraj nič z toho. Pravda je však taká, že Kotleba zamestnal hneď na začiatku prvých 90 ľudí, ktorí len poberali sociálne dávky a keď smerácka vláda videla, že Kotleba môže byť so svojim projektom úspešný, okamžite zmenila v parlamente zákonník práce a župa už nemohla týmto spôsobom zamestnávať ľudí a teda Kotlebov projekt potopili.

Dnes toto vyhadzujú na oči Kotlebovi aj tí akože slušní, ktorí bojujú proti mafii, a práve tá mafia, tento projekt potopila vtedy županovi Kotlebovi.

Najnovšie však zaplatené médiá ovplyvňujú verejnú mienku tak, že tvrdia, že hlas pre ĽSNS je vyhodený hlas. To však je potom pravda pre všetky strany, ktoré nebudú vládnuť a teda by polovica ľudí vôbec nemusela ísť voliť, lebo ich hlas by bol vyhodený do koša…

Skutočnosť je však taká, že ak by sa aj Kotleba nedostal do vlády, dokázal by toho o veľa viac.

Ak sa na to pozrieme realisticky, ĽSNS má šancu dosiahnuť veľký výsledok v rozmedziach okolo 18% až 22% hlasov. Tento fakt by znamenal, že vládu by museli skladať aj strany, ktoré si dnes nevedia prísť na meno. Liberáli s akože konzervatívcami alebo tí “slušní” s mafiou?

Kotlebov hlas má o veľa väčšiu cenu, ako si niekto môže myslieť a ukáže pravdu, ktorú dnes nikto nechce pripustiť. Potom sa už Kotleba môže tešiť na predčasné voľby, kde nie je nereálnych ani 30%.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *